Slováci, POZOR! Tieto znamenia zverokruhu sa po svadbe najviac zmenia! A k lepšiemu to rozhodne nie je!

Astrológia sa nezaoberá len predpokladmi. Táto veda využíva moderné nástroje na zhromažďovanie a spracovanie štatistických údajov, čo znamená, že môže poskytnúť veľa zaujímavých informácií.

Napríklad, ako mesiac narodenia ovplyvňuje niektoré charakterové znaky osoby. Dnešný článok je venovaný charakteristike vydatých žien podľa znamenia zverokruhu. Najhoršie znamenia zverokruhu:

Kozorožec: Pred manželstvom sú ženy tohto znamenia vždy štýlovo oblečené, majú dokonalý make-up a dávajú si pozor na postavu. Po svadbe sa však dramaticky zmenia. Všetky krásne šaty skryjú hlboko do skrine a namiesto toho si oblečú veci, ktoré im vôbec nepristanú.

Panna: Je ťažké vysvetliť, ako títo perfekcionisti, ktorí sú zvyknutí žiť osamotene, tak rýchlo opustia svoju kariéru kvôli založeniu rodiny. Zaujímajú sa iba o domácnosť a spokojného manžela, ale zabúdajú na seba, čo je obrovská škoda. Potrebujú zmenu.

Rak: Tieto ženy sú od prírody veľmi citlivé a preto často trpia depresiou. Čo iné zaberá na stres, ak nie sladkosti a domáce koláče? Aj nádherné krásky sa kvôli tomu menia, hneď ako prídu na ne prvé ťažkosti života. Spolu so vzhľadom sa mení aj ich vnútorný svet.

Škorpión: Podľa väčšiny astrológov sú škorpióny najhoršie znamenie zverokruhu. Pripisujú im vlastnosti ako napríklad sebeckosť, no aj odhodlanosť a sebavedomie. Tieto ženy sú však hysterické a rozmarné znamenia. Ak si chcete vybudovať s nimi vzťah, budete potrebovať veľa šťastia a trpezlivosti. Neustále vyvolávajú hádky a preto sa môže stať, že od seba odlákajú svojich priateľov.

Je na vás či veríte hviezdam, alebo nie. Podľa astrológov sú práve ženy v znameniach kozorožec, panna, rak a škorpión ochotné vzdať sa po manželstve všetkého a zmenia sa pozoruhodnou rýchlosťou. Preto by mali začať venovať osobitnú pozornosť sebe samým.

ZDROJ: takprosto.cc

Vložiť komentár

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com