Slováci, POZOR! Takto schudnete po sviatkoch. Stačia len 3 dni tejto stravy, aby ste videli výsledok!

Misia splnená. Po sviatkoch si väčšina z nás nadáva, prečo sa tak napchávala. Číslo na váhe je vyššie a vynára sa v nás otázka, či by sme mali po novom roku schudnúť?

Odpoveď je jednoduchá : áno. Vôbec to nebude ťažké, ak sa skutočne zapriete. Budete potrebovať len tri dni a špeciálnu stravu, ktorá obsahuje málo sacharidov a veľa proteínu. Trojdňová strava po novom roku:

Pol hodiny pred raňajkami: pohár teplej vody s dvoma polievkovými lyžicami citrónovej šťavy na stimuláciu metabolických procesov.
Raňajky: jogurt s nízkym obsahom tuku, ovocie.
Desiata: nápoj z mrkvy a jabĺk. Jednoducho použite odšťavovač.
Obed: zeleninový šalát, dochutený olivovým olejom bez použitia soli a korenín.
Večera: chudé mäso alebo ryby, pečené v rúre, ako príloha – dusená zelenina.

Pre lepší účinok tejto trojdňovej stravy odporúčame, aby ste hodinu po večeri vypili šálku zeleného čaju bez cukru a iných sladidiel.

Čo ďalej dodržiavať?
Po prvé, nejedzte po piatej hodine poobede. Mnohí si myslia, že takéto pravidlo je príliš rigidné, ale uvidíte, aké zmeny nastanú.
Po druhé, zamyslite sa nad zmenami vo vašej strave. Pečte namiesto smaženia, použite maslo namiesto majonézy, zakúpte viac zeleniny namiesto údeného mäsa.
Po tretie, vyhýbajte sa všetkým nápojom okrem vody a zeleného čaju bez sladidiel. Pite až 2 litre tekutín denne a často choďte na čerstvý vzduch.

Nezúfajte a nedívajte sa na seba v zrkadle s hrôzou. Novoročné a vianočné sviatky sú vždy plné nadbytočných kíl a následného boja s nimi. Takáto jednoduchá strava po novom roku vám pomôže vrátiť sa k predchádzajúcej váhe bez veľkých ťažkostí.

Neodporúčame vám, aby ste okamžite vykonali radikálne opatrenia, pretože vaše telo môže pocítiť stres, počas ktorého začne hromadiť tuky a nedokáže sa ich zbavovať. Povedzte o tejto strave svojim priateľom a chudnite tak spolu.

ZDROJ:sovkus.ru

Vložiť komentár

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com