Slováci, POZOR! Polícia upozorňuje na podvody na internete a na zradné reklamy!

Reklamy a odporúčania známych tvárí sú veľkým lákadlom. Reklame na zaručene ziskové investovanie podľahol aj 22-ročný Ivan.
Mladík veril, že práve online investovaním si zarobí peniaze. Na základe reklamy, ktorú videl na sociálnej sieti zaslal neznámemu páchateľovi sumu v hodnote 250 €. Neznáma osoba, vystupujúca na sociálnej sieti pod menom ,,ZARABAJ_INVESTOVANIM“ mu garantovala v priebehu 72 hodín výhru. Na ďalší deň poškodeného opäť kontaktoval neznámy páchateľ s ,,výhodnou“ ponukou ešte vyššieho zárobku. Stačilo len, aby mu Ivan poslal ďalších 200 €. Mladík ihneď zaslal požadované peniaze. Po niekoľkých dňoch sa poškodený snažil zistiť čo sa stalo s jeho peniazmi a zaujímalo ho ako sa mu darí v investovaní prostredníctvom investičného profilu na sociálnej sieti.
Jediné čo sa podarilo 22-ročnému Ivanovi zistiť bolo, že profil ,,ZARABAJ_INVESTOVANIM“ na sociálnej sieti už neexistuje. Druhou vecou, ktorú zistil bolo, že prišiel o 450 €.
Svet reklám, sociálnych sietí je zradný, a preto neverte ,,zaručeným“ odporúčaniam mediálne známych osôb. Buďte obozretní a nedajte sa zlákať pozlátkom nereálneho svetu sociálnych sietí.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com