Slováci, POZOR! Polícia hľadá svedkov dopravnej nehody na ceste medzi Vrbovým pri Piešťanoch a obcou Krajné!

Dopravní policajti vyšetrujú okolnosti dopravnej nehody, ktorá sa stala v okrese Piešťany, na ceste medzi mestom Vrbové a obcou Krajné.

V nedeľu (31.7.2022), krátko po 17:00 h, mal ísť 35 ročný cyklista smerom od Vrbového, keď do neho zozadu narazilo osobné auto. Po zrážke mal vodič, bez poskytnutia pomoci zranenému mužovi, dokonca auto otočiť a vrátiť sa smerom späť do mesta. Cyklista pri nehode utrpel viaceré zlomeniny stavca a rebier.

Podľa prvotných informácií by malo ísť o auto Škoda Octavia zelenej farby. Pri nehode došlo k poškodeniu jeho kolesa a rozbitiu spätného zrkadla. Vodič na mieste zrážky stratil aj puklicu.
Pokiaľ viete, komu vozidlo patrí, prípadne ste nehodu alebo zelené auto v danej oblasti videli, resp. nahrali na kameru, zavolajte na bezplatné telefónne číslo 158, príďte osobne na dopravný inšpektorát v Piešťanoch alebo nám napíšte súkromnú správu na FB Polícia SR – Trnavský kraj.

Nezabúdajte, že účastník dopravnej nehody je povinný poskytnúť zranenej osobe prvú pomoc, podľa svojich schopností a možností, a bezodkladne privolať záchrannú zdravotnú službu. Taktiež musí zotrvať na mieste dopravnej nehody až do príchodu policajta alebo sa na toto miesto bezodkladne vrátiť po poskytnutí alebo privolaní pomoci, alebo po ohlásení dopravnej nehody.

zdroj: Polícia SR – Trnavský kraj

 

Vložiť komentár

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com