Škorpión a Ryby. Dve znamenia zverokruhu, ktoré tvoria temperamentný pár.

Spread the love

Škorpión, alebo superhrdina, je znamenie oplývajúce čistou energiou, ktorá musí byť plynulá. Niektorí jedinci túto energiu vložia do športu, no väčšina ju využije na s*x, a to z veľmi jednoduchého dôvodu. Vládnucou planétou Škorpióna je Pluto, v rímskej mytológií boh podsvetia a mŕtvych, a práve toto znamenie sa smrti bojí viac ako ktorékoľvek iný.

To je dôvod, prečo ľudia narodení v tomto znamení majú najšialenejšie a najhektickejšie životy z celého zverokruhu. Časť tela, ktorou sa toto znamenie riadi vo viacerých aspektoch života sú pohlavné orgány. Napriek tomu, jasne oddeľuje lásku od s*xu a často sa bez rozmýšľania odovzdá žiadostivosti. Ľudia narodení v znamení Škorpióna nemusia byť nutne posadnutí s*xom, no i tak si užívajú dobývanie a lov svojich obetí.

 

Vo vážnom vzťahu sa s citmi nezahrávajú, sú príliš žiarliví, majetnícky a schopný pomstiť sa v prípade, že im niekto ublíži.

Plávajú s prúdom:
S duchom dobyvateľa, ktorý príjme každú výzvu, Škorpión rád zvádza a dvorí aj tam, kde je šanca na úspech minimálna. Keď však náhodou uspeje, vo vzťahu sa bude cítiť, akoby narazil hlavou do múru. Ranený sa vráti a bude opäť plávať s prúdom, až kým nestretne Rybu. Pre ňu má v zálohe prekvapenie.

Škorpión prekypuje emóciami, čo Ryba vyhľadáva. Živlom oboch znamení je voda, a kým prvý chráni pancierom druhého pred uhryznutím, druhý mu ponúka nekonečnú lásku a romantiku. Spolu budú tvoriť ideálny pár, ktorý však musí byť opatrný. Obe znamenie sú totiž náchylné podľahnúť podvodu.

 

Zmyselné Ryby a žiadostiví Škorpión sa okamžite naladia na jednu vlnu. Skvelo fungujú ako milenci a ich slobodomyseľné povahy im dovolia udržiavať tajné vzťahy s inými alebo si užívať swingers párty. Každopádne sa týmto dvojiciam vo vzťahu či už tradičnom alebo liberálnom, darí veľmi dobre. Keď však tento vzťah nevyjde, Ryba bude ranená, no Škorpión sa spamätá rýchlo a znova začne dobývať.

You Might Also Like