ŠKANDÁL: Boris Kollár má v nemocnici dámske návštevy, ktoré ostávajú celú noc. Vyskočili dokonca aj na sestričky!

Hospitalizovaný predseda parlamentu Boris Kollár má v nemocnici časté návštevy a to napriek tomu, že bežným pacientom ich počas pandémie zakazujú.

Šéfa parlamentu Kollára, ktorý sa zranil pri autonehode, chodia navštevovať jeho priateľky a to aj mimo návštevných hodín. Tie sa údajne opakovane dostávajú do sporu so sestrami, ktoré v nemocnici pracujú.

Podľa informácii denníka SME chodia do Nemocnice sv. Michala v Bratislave, kde je aktuálne hospitalizovaný predseda parlamentu Boris Kollár, na návštevy jeho priateľky.

Sestričkám sa v prvom rade nepáči, že Kollárove milenky napriek zákazu návštev prichádzajú v hocijakú hodinu, a to aj o 2. v noci, pričom zostávajú do rána. Neváhajú tiež chodiť do miestnosti sestier, kde majú svoje súkromné veci, a požadovať úkony, ktoré nie sú v náplni ich práce.

„Jedna z Kollárových priateliek povedala sestre, že už dve hodiny čaká na čaj. Sestrička sa ohradila, že ona tu nie je na to, aby varila čaj,“ píše denník SME.

Riaditeľ nemocnice Branislav Delej sa vraj personálu nezastal a hrozil mu výpoveďou i neudelením odmien.

„Čajová aféra predsedu veľmi mrzí, ale po nehode máva dni, keď celkový stav a bolesti akceptuje dobre, no niekedy je to na psychiku ťažké a necíti sa najlepšie, to bolo aj v tom prípade,“ cituje denník SME hovorkyňu Sme rodina Lindu Tribusovú.

Došlo podľa nej ku komunikačnému nedorozumeniu, „čo predsedu mrzí a je si vedomý, že sestričky majú veľa práce“. Ľudia, ktorí sa pri Kollárovi striedajú 24 hodín, sú podľa hovorkyne hnutia rodinní príslušníci a blízke osoby, ktoré nechodia do nemocnice len ako návšteva, ale ako opatrovatelia. „Odbremeňujú personál od rôznych úkonov, ktoré sa týkajú hygieny, podávania jedla či prezliekania,“ uviedla Tribusová.

Na vysvetlenie prečo chodia aj do miestnosti sestričiek, uviedla, že len chceli zohriať jedlo, ktoré Kollár nestihol dojesť. Aby nezaťažovali sestričky.

 

zdroj: denník SME

 

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com