Seniorka v Bratislave neznámemu mužovi vyhodila z balkóna 11 000 eur. POZNÁTE MUŽA VO VIDEU?

Policajti Okresného riaditeľstva PZ Bratislava V sa obracajú na verejnosť v súvislosti s vyšetrovaním zločinu podvodu, ktorého sa dopustil doposiaľ neznámy páchateľ, tým že v pondelok (25.07.2022) telefonicky kontaktoval z neznámeho čísla poškodenú predstierajúc, že je jej syn.

Neznámy muž vystupujúci pod identitou syna jej uviedol, že pri dopravnej nehode zranil dieťa a potrebuje finančnú hotovosť 11 000 €. 90-ročná seniorka poslúchla a podľa pokynov neznámeho muža vyhodila z balkóna svojho bytu požadovanú hotovosť, ktorú z trávnika zobrala neznáma osoba.

Poškodená neskôr zistila, že jej syn nemal žiadnu dopravnú nehodu. Neznámy páchateľ ju týmto konaním uviedol do omylu za účelom vylákania finančných prostriedkov a spôsobil jej celkovú škodu vo výške 11 000 €.

Popis osoby vo videu:
Muž vo veku približne 40 – 45 rokov, silnejšej postavy, ktorý má na sebe oblečené krátke rifľové nohavice, biele tričko s nápisom, biele tenisky a plátenný klobúk bledej farby.

V prípade akýchkoľvek informácií o osobách a skutočnostiach súvisiacich s prípadom oznámte polícii na bezplatnom čísle polície 158, alebo osobne na ktoromkoľvek policajnom oddelení, prípadne napíšte formou správy na FB profile Polícia SR – Bratislavský kraj.

zdroj: Polícia SR – Bratislavský kraj 

 

Vložiť komentár

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com