SCÉNA AKO Z AKČNÉHO FILMU: Muž útočil bejzbalovou pálkou a sekerou na esbeeskára v potravinách!

V nedeľu 10.04.2022 vo večerných hodinách bola na základe oznámenia vyslaná hliadka Obvodného oddelenia PZ Bratislava – Podunajské Biskupice spolu s dvomi hliadkami PMJ k jednej z predajní potravín v druhom bratislavskom okrese.

Podľa doterajších informácií sa na mieste mal nachádzať neznámy muž, ktorý mal v jednej ruke držať sekeru a v druhej ruke bejzbalovú pálku. Tento muž mal vyčítať pracovníkovi SBS, že mu nepomohol, pri jeho predchádzajúcom konflikte na parkovisku v blízkosti potravín. Po výčitkách ho výtržník fyzicky napadol, a to tak, že sa ho snažil udrieť čelom hlavy do oblasti tváre, čomu sa poškodený vyhol. Následne sa páchateľ zahnal bejzbalovou pálkou na pracovníka SBS, ktorému sa podarilo pred úderom ochrániť. Po potýčke sa pracovník rýchlo presunul do zadnej časti predajne. Agresívny muž však začal vykrikovať aj po ostatných zamestnancoch potravín, že ich zabije. Po chvíli opustil priestory predajne, pričom o pár minút bol už v rukách polície, ktorá ho zadržala neďaleko predajne potravín. Policajti nebezpečného muža obmedzili na osobnej slobode.

Poverený príslušník Okresného riaditeľstva Bratislava II vzniesol obvinenie 28-ročnému Lukášovi z Bratislavy z trestného činu výtržníctva. V prípade preukázania viny pred súdom mu hrozí trest odňatia slobody vo výške 6 mesiacov až 3 roky.

ZDROJ: Polícia SR – Bratislavský kraj 

 

Vložiť komentár

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com