S týmto odhalíte, ktoré znamenie je najromantickejšie a ktoré sa vyhýba problémom. Blíženci nemajú manželstvo príliš v láske, strelci zasa nevedia nakladať s financiami!

Existuje astrológia, ktorá je zamerané špeciálne na mužov a ich vlastnosti. Ak chcete o partnerovi vedieť naisto veci, ktoré si len domýšľate, potom vám môže pomôcť tento článok.

Baran:
Muž, ktorý je narodený v znamení barana sa nemení. Tak, ako sa správa pred manželstvom sa bude správať aj v ňom, čo má nespornú výhodu. Pretože ak ho raz spoznáte, tak vždy viete , čo od neho čakať. Občas potrebuje súkromie a priestor sám pre seba.

Býk:
Títo muži sú najtolerantnejší. Ak je treba, vedia spraviť ústupok a dohodnúť sa. Je to rodinne založené znamenie, ktoré sa vždy postará o svoju rodinu a bude úžasným otcom.

Blíženci:
Muži blíženci nemajú manželstvo príliš v láske, pretože ich obmedzuje. Neradi sa prispôsobujú a nemajú radi, keď im niekto rozkazuje. Buďte pripravená na to, že ak chcete vzťah s mužom narodeným v tomto znamení, tak budete musieť často ustupovať a prispôsobovať sa.

Rak:
Muž narodený v tomto znamení neberie manželstvo na ľahkú váhu. Keď sa raz rozhodne sa s vami oženiť, potom si môžete byť istá, že vás miluje a bude vždy stáť pri vás.

Lev:
Lev je akčné znamenie, a to isté patrí aj pre muža, ktorý sa v ňom narodil. Nikdy sa s ním nebudete nudiť. Má rád, keď sú veci podľa neho a môže ich kontrolovať.

Panna:
Muž v tomto znamení je človek, ktorý sa vždy postará o svoju rodinu, či už po finančnej alebo osobnej stránke. Partnerke vždy pomôže, ale keď sa mu niečo nepáči, tak to vie dať aj patrične najavo.

Váhy:
Váhy neradi preberajú zodpovednosť, a preto budete občas musieť riešiť problémy aj za svojho partnera. Majú však radi aj slobodu a so starostlivosťou o nich to netreba preháňať. Ak majú dobrú partnerku, ktorá ich dokáže namotivovať, tak dokážu všetko, čo budú chcieť.

Škorpión:
Muži škorpióny sú veľmi nepredvídateľní a nikdy neviete, čo od nich môžete čakať. Keď ho však poriadne spoznáte, tak budete vedieť, ako a kedy ho treba skrotiť.

Strelec:
Muži strelci bývajú veľmi naviazaní na svoju partnerku a dokážu pre ňu spraviť čokoľvek. Nie sú však dobrí s peniazmi, a preto môžete mať niekedy problémy s financiami.

Kozorožec:
Kozorožec je ideálny partner, manžel aj otec. Venuje sa partnerke, deťom, dokáže zarobiť peniaze a podporiť svoju rodinu. Je však racionálny a nezvykne často ukazovať svoje emócie.

Vodnár:
Vodnári neodpúšťajú neveru, preto si na to dávajte poriadny pozor. Príkladne sa starajú o svoju rodinu a spravili by pre ňu čokoľvek. Potrebujú, aby ich partnerka bola vášnivá, pretože nemajú radi nudu a stereotyp.

Ryby:
Muži narodení v tomto znamení sú najväčší romantici spomedzi všetkých. Milujú tráviť čas so svojou rodinou, ale sú občas netrpezliví a nároční.

Tak čo, sedia tieto znaky na vášho partnera alebo máte iné skúsenosti? Podeľte sa o váš názor s nami v komentároch.

ZDROJ: ofigenno.com

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com