Rýchle a účinné cvičenie na závraty, ktoré môžete urobiť sami!

Známa doktorka Carol Fosterová z Univerzity v Colorade sa preslávila vďaka videu, ktoré zdieľala na YouTube. Lekárka opisuje špeciálnu techniku „pol-kotrmelce“, ktorých cieľom je potlačenie závratov hlavy.

Najprv si kľaknite, potom zakloňte hlavu a pozerajte sa niekoľko sekúnd do stropu. Následne sa predkloňte, hlavu oprite o podlahu a tlačte ju čo najbližšie ku kolenám. Potom ju otočte na niekoľko sekúnd vľavo a potom vpravo. Počkajte, až závraty zmiznú a vráťte sa do východiskovej pozície.

Cvičenie môžete sledovať na videu nižšie:

Prečítali ste si článok až do konca? Zaujal Vás? Potom môžte prácu redaktora odmeniť tým, že dáte článku na Facebooku lajk alebo ho budete zdieľať ďakujeme.

Upozornenie: Tento článok má len informačný charakter a jedná sa o preklad zo zahraničných webov. Nenahrádza lekársku liečbu, vyšetrenie lekárom ani konzultáciu iným odborným zdravotníckym pracovníkom. Príspevky môžu obsahovať informácie, ktoré sa nezhodujú s názormi redakcie.
Prehlasujeme, že autori ani prevádzkovateľ webu nepreberajú zodpovednosť za prípadné ujmy spôsobené využívaním liečebných metód v tomto článku.
Hoci sú recepty, rady alebo liečebné metódy v tomto článku písané s najlepším svedomím autora textu, ich použitie je na vlastné nebezpečenstvo a malo by prebiehať výhradne po konzultácii s vaším lekárom.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com