Roztlačte banán a pridajte tieto dve zložky! Nebudete mať problémy s kašľom celú zimu!

Vďaka výkonným vlastnostiam medu a banánu, sa zbavíte bolesti hrdla, kašľa, a dokonca aj žalúdočných problémov.

zloženie:

  • 400 ml vriacej vody
  • 2 stredne veľké banány s čiernymi škvrnami
  • 2 lyžičky medu

Spôsob prípravy:

  1. Olúpte banány a roztlačíme vidličkou. Vložte ich do hrnca a pridáme vodu a varíme. Zmes sa nechá takto pol hodiny.

Akonáhle zmes vychladne, pridáme med. Je dôležité pridať med na konci, pretože ak ho zmiešame s vriacou vodou, stráca svoje liečivé vlastnosti.

  1. Pite 100 ml tohto nápoja štyrikrát denne. Množstvo zložiek receptu stačí len na jeden deň, v dopoludňajších hodinách budete musieť ssi pripraviť nový. Výsledky budú viditeľné už po 5 dňoch!

 

Prečítali ste si článok až do konca? Zaujal Vás? Potom môžte prácu redaktora odmeniť tým, že dáte článku na Facebooku lajk alebo ho budete zdieľať ďakujeme.

Upozornenie: Tento článok má len informačný charakter a jedná sa o preklad zo zahraničných webov. Nenahrádza lekársku liečbu, vyšetrenie lekárom ani konzultáciu iným odborným zdravotníckym pracovníkom. Príspevky môžu obsahovať informácie, ktoré sa nezhodujú s názormi redakcie.
Prehlasujeme, že autori ani prevádzkovateľ webu nepreberajú zodpovednosť za prípadné ujmy spôsobené využívaním liečebných metód v tomto článku.
Hoci sú recepty, rady alebo liečebné metódy v tomto článku písané s najlepším svedomím autora textu, ich použitie je na vlastné nebezpečenstvo a malo by prebiehať výhradne po konzultácii s vaším lekárom.

ZDROJ:Health Care Above All.COM

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com