Rodička, ktorá spôsobila v Košiciach rozruch, sa vrátila do nemocnice. Už si dala rúško aj urobiť test

REBELUJÚCA PACIENTKA SA V KOŠICKEJ NEMOCNICI TENTOKRÁT SPRÁVALA NORMÁLNE

Minulý týždeň sa veľa hovorilo o prípade pacientky, ktorá pred pôrodom odmietla absolvovať test na Covid-19, odmietala tiež nosiť rúško, odmietala normálne komunikovať so zdravotníkmi a celý čas mala na telefóne advokátku.

Univerzitná nemocnica L. Pasteura Košice dnes informuje, že táto pacientka u nich absolvovala menšie zdravotné ošetrenie a tentokrát prebiehalo všetko bez problémov. Pacientka mala celý čas rúško a nechala si tiež urobiť antigénový test.

Dokonca ju ošetrovala tá istá lekárka, ktorá bola minulý týždeň atakovaná jej advokátkou cez telefón. Lekárka poskytla pacientke profesionálnu starostlivosť a pacientka s ňou spolupracovala, komunikácia bola vzájomne bezproblémová a pacientka podpísala potrebné dokumenty potrebné pre prijatie do nemocnice v rámci akruálneho hygienicko-epidemiologického režimu.

Poučenie: život je jednoduchší a pre zdravie je prospešnejšie, keď počúvate lekárov, nie hoaxerov z internetu. Tešíme sa, že aj táto konkrétna pacientka si to pravdepodobne uvedomila.

 

 

zdroj: Ministerstvo zdravotníctva Slovenskej republiky

 

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com