Rodičia spôsobili svojej dcére traumu len preto, že pes nie je „čistokrvný“… Nemáme slov!

Mnohí ľudia stále nechápu, v čom spočíva zodpovednosť za druhého tvora. Kúpia si alebo adoptujú psa a po prvej situácii, keď sa im nepáči, sa ho chcú čo najrýchlejšie zbaviť.

Mexičanka Paty Suale sa s následkami ľudskej hlúposti stretáva každý deň – je dobrovoľníčkou a zachraňuje túlavé psy. Jedného dňa nájde pri dverách škatuľu so šteniatkom a dlhým listom, ktorý pravdepodobne napísalo dieťa…

„Dobrý deň,

Ja som Jasmine a toto je Crystal. Musel som ju tu nechať, pretože viem, že sa staráte o zvieratá. Moji rodičia ju nechceli, pretože nie je čistokrvná. Otec ju chcel nechať na ulici, ale viem, že to nie je dovolené. Nebude jej tu zima a nebude hladná.
Sama sa o ňu nemôžem postarať, pretože mám len sedem rokov a moji rodičia nemajú peniaze na jedlo. Prosím, postarajte sa o ňu. Nechal som vám 8 pesos – to je všetko, čo mám. Povieš Crystal, že ju milujem?

Jasmína“

Malá Jasmínka môže byť pokojná. Paty našla milujúcu rodinu, ktorá sa o ňu postará. Je nám ľúto dievčatka, ktoré sa muselo rozlúčiť so svojím priateľom len preto, že podľa rodičov si nečistotný pes nezaslúži starostlivosť a lásku… Jej rodičia sa majú od svojej dcéry ešte veľa čo učiť. Rozhodne nedávajú Jasmine dobrý príklad.

Reakcia dievčatka bola úžasná, ale reakcia rodičov pobúrila verejnosť… Ako by ste reagovali vy? Zdieľať tento článok.

Vložiť komentár

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com