Rodičia sa v safari parku rozhodli vystúpiť z auta! Z toho, čo sa stalo o pár minút neskôr vám stuhne krv v žilách

Rodina z Holandska sa vybrala na dovolenku do safari parku Beekse Bergen. Tento park funguje na jednoduchom princípe, zvieratá behajú voľne v prírode a vy ste v bezpečí v aute, odkiaľ ich môžete pozorovať.  

Tento návod nepochybne dostala aj rodina s deťmi, ktorá sa rozhodla navštíviť park. Zrejme však nepočúvali veľmi pozorne, pretože nezodpovedne ohrozili svoje životy.  Na priloženom videu môžete vidieť, ako sa ich auto zastavili pri gepardoch, ktoré v pokoji ležali na tráve. Namiesto pozorovania sa však otec rodiny rozhodol vystúpiť z auta a gepardov si vyfotiť.

Na prekvapenie posádky druhého auta a akoby toho už nebolo dosť, po chvíľke vystúpili z auta aj mama a ich malé deti! Starší syn si gepardov taktiež fotil a vyzeralo to, že dovnútra auta sa zaliezť tak skoro nechystajú.

Keď sa konečne rozhodli nastúpiť do auta, prešli len o pár metrov ďalej a znova z neho vystúpili. To sa ale už prestalo páčiť gepardom, ktoré sa za nimi rozbehli a začali okolo nich krúžiť a skákať. Vyzeralo to, že sa chystajú na nich zaútočiť. Až to konečne prinútilo celú rodinu vliezť dovnútra a nevystupovať.

Správca parku sa k udalosti vyjadril ako k veľmi nešťastnej a povedal, že našťastie boli gepardy práve po kŕmení, pretože to mohlo dopadnúť oveľa horšie. Rodina mala obrovské šťastie, že sa nikomu z nich nič nestalo a zostáva len dúfať, že si z toho celého vzali ponaučenie.

ZDROJyoutube.com

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com