Rodičia sa rozhodli splniť poslednú túžbu svojmu synčekovi a zorganizovali mu nezvyčajný pohreb

Pre každú osobu je jednou z najdôležitejších vecí jeho rodina. V záujme rodiny sme schopní urobiť všetko a očakávame, nám to oplatia, pretože je veľmi dôležité a príjemné cítiť podporu milovaného človeka. 

Toto je obzvlášť dôležité v tých najťažších okamihoch života, aj keď vaše dieťa umiera pred vašimi očami. Bohužiaľ, aj rodičia Jacka Robinsona museli čeliť takýmto nočným morám. V hlave 4-ročného chlapca lekári našli nefunkčný mozgový nádor, ktorý by ho však mohol zabiť každú sekundu. Malý chlapec si uvedomoval, čo sa robí okolo neho, tak si spísal zoznam vecí, ktorý by rád urobil predtým, než zomrie.

Jedným z bodov bolo, aby sa stretol so svojimi idolmi – hudobníkom Gary Barlowom a hercom Mattom Smithom. Posledný z nich je známy hlavne pre svoju rolu v seriáli Doctor Who. Pri stretnutí si spoločne zaspievali hlavú pieseň zo seriálu. No najdôležitejšia požiadavka chlapca bola, aby rodičia usporiadali jeho pohreb v štýle „Star Wars“. 

„Jack bol špeciálny chlapec, bol jedinečný a všetkých nás spojil dokopy. Museli sme mu splniť posledný sen, teda vystrojiť takýto jedinečný pohreb. Vždy ťa budem milovať, synček.“ povedal jeho otec. Fanúšikovia Hviezdnych vojen, ktorí počuli o chlapcovom poslednom prianí, prišli v oblekoch vojakov, aby ho vypravili na jeho poslednú cestu.

Nikto asi nedokáže pochopiť, čo cítili rodičia, ktorí išli pochovať svojho synčeka. Možno to, že mu splnili jeho posledný sen, ich pocity trošku obmäkčilo. No napriek tomu, to muselo byť pre nich neskutočne ťažké a veľmi veľmi smutné, že sa na svete dejú aj takéto hrôzy a zomierajú tak mladí ľudia.

ZDROJ ofigenno.com

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com