Rodičia sa báli, že pitbull nepríjme ich novonarodené dieťa a bude musieť ísť preč. Ale stalo sa niečo krásne!

Niekedy je ťažké udržať na uzde predsudky voči človeku, nieto ešte voči psovi. Presne tak sa cítil Greg, keď spoznal psa svojej manželky, Zacka, zmes pitbulla a labradora.

Ani pes ho nemal rád. Toto je Gregov príbeh, ktorý nádherne ukazuje, ako môžu okolnosti zmeniť srdce človeka aj psa. Radšej si vezmite balíček vreckoviek, tento príbeh je naozaj dojímavý.

 

Predtým, ako sme sa spoznali, sme s manželkou vlastnili dvoch psov. Jej pes bol mix pitbulla a labradora a volal sa Zack. Nenávidel ma. Keď sa nám narodila dcéra, povedal som svojej žene: „Ak len zavrčí na dieťa, uletí!“

Dcéru sme priviezli domov v autosedačke a obaja psi ju oňuchávali a oblizovali, vrtiac chvostom. Musela som od nej Zacka odtiahnuť, pretože ju neprestal olizovať. Zack sa okamžite stal dcériným ochrancom a musel ju neustále držať jednou labkou, keď ležala na deke na zemi.

Zack mal moju dcéru veľmi rád, a keď bola trochu staršia, vždy ju odprevadil do postieľky a potom na nej spal. Vždy nejako vedel, kedy je čas ísť hore, a tak na ňu čakal pod schodmi a nasledoval ju do postele.

Jedného dňa Zacka otrávili hlúpe deti zo susedstva. Prežili sme jeden z najhorších dní v našom živote. Keď sa s ním naša dcéra lúčila, keď ležal na podlahe v kuchyni, plakali sme s manželkou.

O 20:00 prišla moja dcéra na schody, aby si ľahla do postele. V tej chvíli sme si všetci traja uvedomili, čo sa stane. Po piatich rokoch tam zrazu nebol Zack, aby ju odprevadil hore. Pozrela na svoju matku a na mňa s vystrašeným a panickým výrazom v tvári.

Keď sa zrazu objavil môj pes, ktorý tiež veľmi miloval moju dcéru, ale nezaujímal sa o ňu tak ako Zack, vstal, podišiel k nej a strčil do nej hlavou. Položil labku na schody a pozrel na ňu. Išli spolu na poschodie do postele a moja dcéra ho pevne držala za krk.

Nasledujúcich šesť rokov, až do svojej smrti, na ňu Sam každý večer čakal na schodoch.

Podeľte sa o tento neuveriteľne dojímavý príbeh so svojou rodinou a priateľmi!

Čo si o tom myslíš? Zapoj sa do diskusie!

 

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com