Rodičia, POZOR! Mama varuje ostatných rodičov pred okennými žalúziami. Jej trojročný syn sa na ich šnúre takmer obesil!

Máte malé deti? Potom na ne určite dávate pozor a snažíte sa im poskytnúť čo najbezpečnejší domov. V našich domoch a bytoch sa však nachádzajú rôzne predmety, ktoré by nás ani vo sne nenapadlo vystaviť nebezpečenstvu. Napríklad okenné žalúzie, na ktorých nebezpečenstvo upozornila na sociálnych sieťach šokovaná mamička.

Mama Arika Hernandezová z Utahu v USA netušila, že obyčajné žalúzie a okenné rolety môžu skrývať veľké nebezpečenstvo. Jej postoj sa zmenil vo chvíli, keď sa jej trojročný syn počas obyčajnej detskej hry takmer obesil na šnúre od žalúzií.

Ako varovanie pre ostatných rodičov sa táto mama podelila o príbeh svojho syna na svojej stránke na Facebooku. Ako to celé dopadlo? Jej trojročný syn Kai sa hral na hornom poschodí poschodovej postele v detskej izbe. Jeho pozornosť sa potom obrátila na šnúru, ktorou sa ovládajú žalúzie.

Počas hry si chlapec omotal šnúru od žalúzie okolo krku, pretože – ako neskôr povedal svojej matke – si chcel vyrobiť náhrdelník. Keď sa neskôr pokúšal šnúru z krku odstrániť, nedokázal to, a tak sa nakoniec rozhodol vyskočiť z postele – rozhodnutie, ktoré preňho mohlo mať fatálne následky, ak by sa hrubá šnúra od žalúzií nepretrhla.

Našťastie všetko dobre dopadlo a chlapec skončil „len“ s odreninami na krku. Keď chlapec spadol na zem, jeho matka počula hrmot a okamžite sa mu ponáhľala na pomoc a odviezla ho do nemocnice.

Šokovaní lekári uviedli, že chlapec mal veľké šťastie. Aj chlapcova mama na Facebooku napísala, že šnúra od žalúzií je veľmi pevný materiál a to, že jej syn skončil len s odreninami, možno považovať za hotový zázrak.

Zdroj: Thesun.co.ukPopsugar.co.uk

Vložiť komentár

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com