Ročné dieťa v nafukovacom kolese odniesol v Tunisku prúd na šíre more!

Zdieľajte článok na

Poplach sa spustil minulú sobotu popoludní na tuniskej pláži Kelibia. Rodičia zrejme stratili kontrolu nad ročným dievčatkom v nafukovacom kolese a prúd ho odniesol do mora. Podľa miestnych zdrojov sa dostala viac ako kilometer od pevniny, kým sa ju podarilo zachrániť.

Dievča v nafukovacom kolese zachránili príslušníci tuniského úradu civilnej ochrany a zo zásahu bolo urobené video, ktoré teraz koluje na sociálnych sieťach.

Na záberoch nakrútených z vodného skútra je vidieť muža, ktorý pláva, aby dievčatko vyzdvihol, a potom ho odovzdáva mužovi na skútri. Tuniské médiá uvádzajú, že dievčatko sa našlo necelú míľu (menej ako 1,6 km) od pobrežia.

Tuniské miestne úrady potvrdili tento incident pre miestnu rozhlasovú stanicu Shem FM a uviedli, že dievčatko odfúkol silný vietor z pobrežia, keď jej rodičia nedávali pozor.

Nie je jasné, čím boli rodičia rozptýlení, ako dlho nevenovali pozornosť svojmu dieťaťu ani kedy im dieťa zmizlo z dohľadu. Úrady len pridali varovanie pre rodičov, aby svoje deti ani na chvíľu nespúšťali z dohľadu. Najmä v čase, keď je počasie pri mori veľmi premenlivé.

zdroj: novinky.cz

ONLINE NABYTOK:

onlinenabytok


Zdieľajte článok na

You Might Also Like