Recept nad zlato! Neprekonaný nápoj na chudnutie: Vyskúšajte túto kombináciu zeleru s citrónom!

Okamžite schudnite celých 10 kíl! Ako? Stačí použiť recept, ktorý kombinuje len dve prísady! Vďaka tomuto tipu sa budete cítiť lepšie najmä po ťažkom jedle, takže hurá do kuchyne!

Potrebujete sa zbaviť nadbytočných kíl?

Potom si pripravte 400 gramov zeleru a 1 kg citrónov. Nakrájaný zeler hodíme do 2 litrov vody, pridáme nakrájanú citrónovú kôru a varíme 20 minút. Potom zmes nechajte v chladničke aspoň šesť hodín a potom ju preceďte do nádoby s viečkom. Konzumujte vždy pred jedlom, odmerajte 1 dcl 3-krát denne a zvyšný obsah vždy uchovávajte v chladničke.

Prečítali ste si článok až do konca? Zaujal Vás? Potom môžte prácu redaktora odmeniť tým, že dáte článku na Facebooku lajk alebo ho budete zdieľať ďakujeme.

Upozornenie: Tento článok má len informačný charakter a jedná sa o preklad zo zahraničných webov. Nenahrádza lekársku liečbu, vyšetrenie lekárom ani konzultáciu iným odborným zdravotníckym pracovníkom. Príspevky môžu obsahovať informácie, ktoré sa nezhodujú s názormi redakcie.
Prehlasujeme, že autori ani prevádzkovateľ webu nepreberajú zodpovednosť za prípadné ujmy spôsobené využívaním liečebných metód v tomto článku.
Hoci sú recepty, rady alebo liečebné metódy v tomto článku písané s najlepším svedomím autora textu, ich použitie je na vlastné nebezpečenstvo a malo by prebiehať výhradne po konzultácii s vaším lekárom.

 

obrázok: pixabay

Vložiť komentár

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com