Recept na silné domáce preháňadlo je odhalený! Vyčistíte si črevá tým, že budete jesť iba jednu lyžicu tohto lieku.

Spread the love

Táto chutná zmes vám pomôže rýchlo očistiť črevá od toxínov a toxických usadenín len za 1 krát jeho užitia. Len 2 jednoduché ingrediencie – získate 100% výsledok! Čistenie čriev nikdy nebolo tak chutné a účinné!

Skúste tento liek-lieči! Lekári sľubujú 100% výsledok!

 Čo spôsobuje zápchu?

Lekári hovoria, že zápcha môže byť spôsobená mnohými vecami, ako napríklad: nedostatok fyzickej aktivity; nadmerný stres; užívanie liekov; nedostatočné množstvo vlákniny a vody a tak ďalej. Podľa najnovších štatistík odborníci tvrdia, že každý desiaty človek má problém s nepravidelnou evakuáciou čriev. Dnes vám poviem super recept! Jeden z týchto prírodných receptov sa odporúča tu. Dokonca aj lekári to odporúčajú pacientom kvôli 100% účinnosti.

Budete potrebovať nasledujúce zložky:

  • 150 g datle (1 pohár)
  • 150 g sliviek (1 pohár)
  • 5 šálok vriacej vody

Príprava:

Slivky a datle nakrájajte na malé kúsky. Potom ich zalejte vriacou vodou a variť na malom ohni. Musíte varením získať hustú hmotu. Ak je varené správne, dostanete asi 20 lyžíc domáceho džemu, čo je skvelé aj pre deti. Jedným zo spôsobov, ako to použiť, je pridať k raňajkám – k jogurtu, s vločkami, na toasty atď. Alebo, ak chcete, jesť ako džem. Ak máte vážne zdravotné problémy alebo silnú bolesť, odporúčame vám vyhľadať lekársku pomoc. Samoliečenie môže byť pre vaše zdravie nebezpečné.

 

 

Prečítali ste si článok až do konca? Zaujal Vás? Potom môžte prácu redaktora odmeniť tým, že dáte článku na Facebooku lajk alebo ho budete zdieľať ďakujeme.

Upozornenie: Tento článok má len informačný charakter a jedná sa o preklad zo zahraničných webov. Nenahrádza lekársku liečbu, vyšetrenie lekárom ani konzultáciu iným odborným zdravotníckym pracovníkom. Príspevky môžu obsahovať informácie, ktoré sa nezhodujú s názormi redakcie. Všetky potrebné kroky najprv konzultujte so svojím lekárom / lekárnikom.

You Might Also Like