Recept na chutný šalát, ktorý dokáže s telom zázraky. Naštartuje vám metabolizmus a kilá pôjdu dole!

Tento šalát správne naštartuje metabolizmus pre jeho správne fungovanie a ľahko sa zbaví nadbytočného tuku.

Mnohé diéty sú založené na niekoľko dňových hladovkách. To však nie je správne riešenie. Práve hladovky môžu byť problém, prečo sa nedarí schudnúť. Kilá pribúdajú a nikto nevie, čo s tým. Poprípade schudnete, no kilá sa rýchlo vrátia späť.

Avšak tento šalát funguje bezpodmienečne. Je vhodný aj pre ľudí, ktorí nechudnú, no chcú si prečistiť črevá a naštartovať metabolizmus. Môžete si ho dopriať, ako očistu organizmu kedykoľvek. Je plný vitamínov a živín potrebných na správne fungovanie.

Stačí naň:
trištvrte hlávky kapusty alebo stačí jedna menšia
550 gramov červenej repy
400 gramov mrky
1 jablko – ak ste labužníkom jabĺk, tak ich môžete pridať aj viac
2 lyžice citrónovej šťavy
2 lyžice nastrúhaného chrenu

Recept:
Zeleninu je potrebné očistiť, nastrúhať a pokrájať na, čo najjemnejšie kúsky. Potom pridajte citrónovú šťavu a chren. Nemusíte všetok, stačí podľa chuti. Ak máte radi kyslé, pokojne pridajte aj viac citrónu.

Môžete ho jesť aj namiesto príloh k jedlu, lebo je veľmi chutný a účinný. Môžete ho skúsiť jesť aj s celozrnným pečivom, ako večeru. Za tri týždne schudnete 4 kilá, ktoré sa už nevrátia. Takže sa netreba báť opätovného nárastu váhy.

Na efektívnejšie chudnutie a naštartovanie metabolizmu môžete vyskúšať aj tento nápoj.

V hrnci zohrejte ½ šálky vody a pridajte ½ lyžičky himalájskej soli. Potom pridajte šťavu zo zázvoru. Približne jednu lyžičku, no ak vám zázvor chutí, pokojne môžete aj viac. Pridajte ešte polovicu jablkovej šťavy.

Nápoj premiešajte a vypite. Avšak najlepšie je dopriať si ho v pohodlí domova pre jeho rýchle účinky.

ZDROJ: vaneevasdorove1

 

Vložiť komentár

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com