Putin sa vyhráža Európe: Nezasahujte do diania na Ukrajine, lebo zažijete to, čo ste ešte nezažili! Sme pripravení na všetko!

Ruský prezident Vladimir Putin vo štvrtok oznámil, že rozhodol o uskutočnení špeciálnej vojenskej operácie vo východnej časti Ukrajiny.

Ruské jednotky zaútočili na viacerých miestach na ukrajinskom území. Putin vyzýva spojencov Ukrajiny, aby do diania nezasahovali.

“Teraz niekoľko dôležitých, veľmi dôležitých slov pre tých, ktorí môžu byť v pokušení zasahovať do prebiehajúcich udalostí zvonku,” povedal Putin. “Ktokoľvek sa snaží zasahovať a ešte viac vytvárať hrozby pre našu krajinu, pre našich ľudí, mal by vedieť, že reakcia Ruska bude okamžitá a privedie vás k takým dôsledkom, aké ste vo svojej histórii ešte nezažili. Sme pripravení na akýkoľvek vývoj udalostí. V tejto súvislosti boli prijaté všetky potrebné rozhodnutia. Dúfam, že ma počujete. Uviedol vo svojom príhovore prezident Vladimír Putin.

Ako stránka sa nestotožňujeme a odsudzujeme ruskú agresiu proti Ukrajine. VOJNA NIE JE ŽIADNE RIEŠENIE a prináša skazu pre všetkých!

zdroj cnn.com,, telegraph.co.uk

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com