Psychologický test: Vyberte si jeden obrázok, ten, ktorý Vás desí najviac. Prezradí o Vás, Vašu temnú stránku

V každom z nás sú dve bytosti. Dr. Jekyll a pán Hide. Pomocou dnešného testu môžete odhaliť temnú stránku svojej osobnosti. Nie nadarmo sa hovorí, že stojí za to, spoznať svojho nepriateľa! A často práve my samy sebe sme tými najväčšími nepriateľmi …

Môžete sa tomu brániť. Môžete to poprieť. Avšak skutočnosť, že aj Vy máte svoju temnú stránku, ktorá sa skrýva, je skrátka nepopierateľný fakt. Rozhodne však platí, že stojí za to, spoznať aj svoju temnú časť. Pokiaľ ju totiž odhalíte, môžete proti nej bojovať. Otázkou ale je, trúfate si na to?

Vyberte z nasledujúcich obrázkov ten, ktorý Vás najviac odpudzuje.

# 1 Auto

# 2 Infikovaná mačka nájdená na ulici

# 3 Blázniví fanúšikovia

# 4 Zásah osudu?

# 5 Nepríjemné prekvapenie

 Ak ste teda vybrali ten najnepríjemnejší obrázok, môžete sa pozrieť na výsledky!

# 1 Auto: Vašej najväčšou slabou stránkou je závisť. Často vás ničí. Závidíte ľuďom a to Vás bolí. Toto „ochorenie“ je však oveľa viac častejšie, než by ste si mysleli. Ale aj tento neduh sa dá využiť kladným spôsobom. Môže to byť motor, ktorý Vás poženie vpred!

# 2 Mačka: Nechcete si pripustiť, že ste v skutočnosti veľmi zraniteľní a citliví, a preto si radšej hráte na poriadneho „Tvrdas“. Bojíte sa, že Vám niekto môže ublížiť, a preto sa takto správate radšej preventívne. Ak sa však naučíte zdieľať svoje pocity s okolím, pomôže Vám to.

# 3 Fanúšikovia: Neviete povedať nie. Robí Vám to značné ťažkosti. Súhlasíte s tým, že niekomu pomôžete, ale v skutočnosti sa na seba hneváte, pretože mu neviete povedať nie. Súvisí to s tým, že sa až príliš staráte o to, čo si o Vás ostatní myslia. Ale viete čo? Vykašlite sa na ostatných!

# 4 Osud: Vaším najväčším problémom je nezodpovednosť. Vždy ste presvedčení, že za Vaše problémy Mouh ostatní. Jediní Vy ste vždy tí nevinní. Ak však dokážete prevziať zodpovednosť za svoje kroky a rozhodnutia, pomôže Vám to prevziať kontrolu nad celým svojím životom. A to je veľká výhoda!

# 5 Nepríjemné prekvapenie: Váš vnútorný démon sa nazýva perfekcionizmus. Celý váš život riadi snaha o dokonalosť. Každú chybu beriete ako hotovú katastrofu. Ale verte, že každá chyba nás trochu posilní a posunie vpred. Nikto z nás nie je dokonalý. A to je v poriadku, inak by sme nemali priestor, kam rásť!

zdroj: prosvet.cz / BRIGHTSIDE.ME / pexels.com

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com