Psy nikdy neumierajú. Oni proste spia v tvojom srdci. Každý milovník zvierat by si toto mal prečítať

Strata psa zabolí každého milovníka zvierat. Psy sú naši najvernejší priatelia, pretože nás dokážu nezištne milovať. Dúfame, že Vám alebo Vaším blízkym budú tieto múdre slová nápomocná.

Tieto slová bola napísaná Ernestom Montague a zverejnená na webových stránkach DogHeirs. Ernest je napísal po strate milovaného čierno-bieleho pitbula, ktorý do konca svojho života miloval prechádzky. Aj keď sa musel každých 5 metrov zastaviť, vždy ste mohli v jeho očiach uvidieť vôľu ísť ďalej.

„Niektorí z Vás, a to najmä tí, ktorí nedávno stratili psa v prospech“ smrti „, to možno nepochopí. Nechce sa mi to vysvetľovať, ale pretože tiež nebudem žiť večne, urobím to.

Psy nikdy neumierajú. Nevie, čo to znamená. Cítia sa unavení a veľmi starí, začína ich trápiť bolesť kostí, ale neumierajú. Keby umierali, nechceli by ísť zakaždým na prechádzku, a napriek tomu chcú, a to aj dlho potom, čo im ich staré kosti hovoria: „Nie, to nie je dobrý nápad. Na žiadnu prechádzku nepôjdeme. A oni zakaždým chcú na tú prechádzku ísť.

Aj v prípade, že by ich ich staré šľachy neudržali na nohách, rovnako pôjdu ďalej. Ba naopak, prechádzka s vami je všetko, čo si môžu priať. Symfónia pachov, ktorá ich obklopuje, to je ich svet. Mačacie hovienka, pach iného psa, hnijúce mŕtvola iného vtáka, no a Ty. To sú chvíle, ktoré robia svet dokonalým a v takom svete neexistuje žiadne miesto na smrť.

Problém spočíva v tom, že psy sú veľmi ospalí a v tom spočíva jadro veci. Nedozviete sa to na univerzitách, kde hovorí nudné veci o ekonómiu. Majú toľko vedomostí a zabúdajú na to, že psy neumierajú. Skutočná škoda. Psy majú toľko dobrých vlastností, keď to ľudia dokážu len hovoriť. Keď si myslíte, že Tvoj pes zomrel, on len zaspal v tvojom srdci.

Oni stále vrtí chvostom, a preto tvoje srdce tak bolí a stále plače. Kto by neplakal, keby mal vo svojom srdci hravého psa. Oni si tam vyvádzajú a hovoria: „Ďakujem! Ďakujem za teplé miesto na spanie, navyše tak blízko tvojho srdca, to je to najlepšie miesto! “

Ale potom spí stále viac a viac. (Pamätaj si, že psie čas je úplne odlišný od ľudského času. Hodina stráveného času so psom na prechádzke je pre neho celý deň dobrodružstvom. A potom, keď prídeš domov, pre psa je to týždeň alebo niekoľko dní, než zase pôjdete na prechádzku. Niet divu, prečo majú psy radi prechádzky.

Každopádne, ako som povedal, zaspávajú v tvojom srdci, a keď sa prebúdzajú, vrtí chvostom. Po niekoľkých rokoch, psích rokoch spia dlhšie a dlhšie, takže aj tie môžeš. Boli dobrými psami celý život, a obaja to vieme. A je to pre nich veľmi únavný úloha, najmä keď sú už starí a majú boľavé kosti. Keď sa chcú prebehnúť von, často sa neudrží na nohách a udrie sa o zem.

Takže to pochop, že preto potrebujú dlhšie spať v tvojom srdci. Ale nenechaj sa zmýliť, nie sú mŕtvi. Nič také. Spí v tvojom srdci a prebudí sa, keď to nebudeš čakať. Oni takí sú.

Je mi ľúto ľudí, ktorí nemajú spiaceho psa vo svojom srdci. Toľko strácajú …

Dúfame, že Vám alebo Vaším blízkym budú tieto múdre slová nápomocné. Pokiaľ Vás tento príbeh inšpiroval, zdieľajte ho!

zdroj: electropiknik.cz / pexels.com

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com