Psík mal prelepené ústa lepiacou páskou a labky zviazané hadičkou! Vrchol neľudskosti a krutosti!

Zdieľajte článok na

Aj tento príbeh, ktorý Vám dnes prinesieme, nasvedčuje tomu, že človek je to najkrutejšie stvorenie na svete. Žiadne iné zviera na svete, aj keby malo takúto možnosť by takto hnusne k inému živočíchovi nezachovalo. Ale poďme poporiadku. Mala to byť obyčajná cesta inštalatéra Carlosa Carillo do práce, ktorá sa od iných nelíšila. V tom si však jeho kolega všimol v priekope niečoho zvláštneho. Zbadal akési divné zviera, ktoré sa trochu podobalo na psa, ale z diaľky to nedokázali správne identifikovať. Zastavili preto auto a išli sa pozrieť z blízka. To, čo uvideli je doslova šokovalo.

„Najprv sme nevedeli, že to bol pes.“ Povedal Carillo pochádzajúce z amerického štátu Texas. „Keď sme k nemu prišli, obrátili sme ho a uvideli sme tú hrôzu.“ Psík mal kruto prelepené ústa lepiacou páskou a labky zviazané hadičkou. Bolo zjavné, že ten, čo mu to urobil chcel, aby psík zomrel. Carillo a jeho kolega okamžite psíkovi odstránili jeho putá. „Vyzeral byť v poriadku. Bol veľmi priateľský a tešil sa, že sme mu pomohli. “

Carlos a kolega okamžite vzali psíka k veterinárovi, kde sa ukázalo, že je v dobrom zdravotnom stave, aj keď ho bolo treba odčerviť. „Mal veľmi šťastnú tvár. Vedel, že je zachránený. Je to také zlatíčko. “

Inštalatér Carlos bol spolu s kolegom na ceste do práce, keď videli niečo neobvyklé. Nevedeli sme, čo to je. Keď sme prišli k nemu a obrátili ho, zistili sme, že je to psík.

Úbohé zviera malo prelepená ústa lepiacou páskou a labky zviazané hadičkou. Bolo jasné, že ten, kto to urobil, chcel, aby psík zomrel.

Okamžite bol prevezený k veterinárovi, kde sa o neho postarali. Na psíkovi je hneď vidieť aký je šťastný. „Je to také zlatíčko.“, Povedal Carlos.

Páchateľa, ktorý takýto bezcitný čin vykonal, polícia zatiaľ nenašla. Jediné, čo teraz psík potrebuje, je nájsť nový domov, kde mu budú noví majitelia prejavovať lásku, aby rýchlo zabudol na traumu, ktorú mu predchádzajúci sadistický majiteľ spôsobil.

zdroj: prosvet.cz / thedodo.com / boredpanda.com

ONLINE NABYTOK:

onlinenabytok


Zdieľajte článok na