Prišla o muža a syna len vo svojich 21 rokoch. Po roku sa odhodlala opísať najhorší deň v živote

Mladý pár Destiny (15) a Corey (16) sa stretli na futbalovom zápase. O tri roky zostrojili svadbu a narodil sa im syn Parker. Boli spolu 7 rokov, až kým …

Mladí rodičia boli milujúcimi rodičmi. Mali veľkú radosť zo svojho synčeka, plánovali spolu žiť šťastne, predstavovali si spoločnú budúcnosť, stanovili si ciele a sny, ktoré chceli v tej svojej plánovej budúcnosti dosiahnuť a splniť. Destiny svojho muža milovala, hovorila o ňom len úctivo, vrúcne a v jej slovách bolo cítiť lásku. Každý deň bol pre nich výnimočný, každý deň bol ich a každým dňom sa ľúbili viac a viac.

Jedného dňa sa ich láska roztrieštila na márne kúsky. Bol 20. september 2014 a ich šťastný, milujúci život zničila sebecká žena, ktorá zapríčinila to, že v Destininom živote nastal najtragickejší deň. Až po roku sa Destiny odhodlala opísať tento deň on line:

Destiny opisuje: ,,Bol deň ako každý iný. Jeden z tých našich spoločných a šťastných. Corey ráno vstal a šiel do práce. Ja so synom sme sa hrali a čakali kým príde môj milujúci manžel a Parkerov ocko. Ocka sme sa dočkali a pripravovali sme sa do SPA“.

Hovorí sa, čo je psáno to je dáno. Nikto z nás nevie, kedy sa nám život môže otočiť na ruby z minúty na minútu. Ani jeden z nás nikdy nepomyslel na to, že niekedy nás niekto alebo niečo rozdelí a všetko sa rozplynie. Ani jeden z nás nepomyslel na to, že našu plánovanú budúcnosť nebudeme zdieľať spolu, ale každý jeden z nás bude sám.

Nikdy som nepomyslela na to, že sa nebudeme pozerať na to ako náš spoločný syn vstúpi prvý krát do školy. Že naša láska medzi nami sa nebude každým dňom vstupňovať. To čo bolo nami plánované, to sa v sekunde rozplynulo.

Boli na ceste do kúpeľov. Šoféroval manžel a syn sedel za jeho chrbtom“. Zrazu som počula buchot, treskot a ticho. Dôvodom tohto buchotu bola nehoda, ktorá sa stala môjmu mužovi a synovi. Žena, ktorá sedela v oprotiidúcom aute šoférovala opitá. Šla rýchlo a ona spôsobila to, že som prišla o muža a syna.

Źena, ktorá nemá v sebe ani kúsok poctivosti spôsobila to, že môj syn zomrel na mieste nehody a môj muž zomrel v nemocnici. 20. septembra 2014 sa mi život doslova prevrátil na ruby. Môj život sa zmenil z minúty na minútu.

Nikto si nevie predstaviť čo som v ten deň prežívala, ten pocit samoty, strachu a bezmocnosti. Som vdova, mama ktorej uletel anjelik do neba. Prežívala som niečo, na čo som nikdy v živote ani len nepomyslela. Stratila som všetko.

zdroj:  opowiastka.com

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com