Prišiel k levici, ktorá porodila malé levíčatá. Keď uvidíš, čo robí, budeš ako zmyslov zbavený!

Keď sa juhoafrický zoológ Kevin Richardson zmienil svojim priateľom a rodine, že by chcel objímať levy, všetci si mysleli, že je blázon. Kevin však od začiatku vedel, čo robí. Správanie týchto obrovských mačiek skúma už viac ako desať rokov a za ten čas analyzoval ich reakcie do posledného detailu…

Hoci sa celý tím jeho kolegov staval k tomuto zvláštnemu vedeckému prístupu viac než skepticky, nakoniec ho v džípe vybavenom kamerami odprevadili na miesto, kde levia rodinka trávila popoludnie. Kevin vystúpil z auta a začal na nich volať! Všetci členovia posádky sedeli v aute a očakávali najhoršie.

„Volal som na neho, aby sa okamžite vrátil, že ho zjedia,“ hovorí jeden z Kevinových kolegov. „Ale to, čo sme videli potom, bolo neuveriteľné. Keby som nevedel, že levy sú skutočne divoké, asi by som si myslel, že je to nejaké divadlo s krotkými zvieratami,“ dodáva.

Nie je to však žiadny zázrak. Kevin je v kontakte so zvieratami od ich útleho veku. Spolieha sa na to, že je to dlhoročný priateľ a dôverný vzťah je vzájomný…

Aké sú vaše dojmy pri sledovaní tohto videa? Budeme radi, ak sa nám ozvete, preto nám dajte vedieť v komentároch nižšie. A ak sa vám tento článok páčil, nezabudnite stlačiť tlačidlo „To sa mi páči“ a zdieľať ho so svojimi priateľmi a rodinou na Facebooku!

Vložiť komentár

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com