Prinášame vám recept na raňajky, vďaka ktorému môžete viditeľne schudnúť zopár kíl mesačne!

Každý má problémovú partiu tela, na ktorej môže pracovať koľko chce, ale vždy sa mu bude ťažšie dostávať do formy ako iné časti tela. Ak je takouto partiou u vás práve brucho, potom vyskúšajte naše raňajky.

Sú ideálne na brušný tuk a obsahujú veľa výživných látok, ktoré vám pomôžu nielen s ním, ale aj s metabolizmom a celkovým zdravím. A navyše, čo je najdôležitejšie, výborne chutia. Pozitívom je nepochybne aj fakt, že vám prečistia črevá vďaka vysokému obsahu vlákniny.

Ak budete pravidelne zaraďovať tento raňajkový recept do svojho jedálnička, tak za mesiac môžete čisto týmto spôsobom schudnúť až tri kilá.

Ako teda na to?  Pripravte si:

  • 6 sušených sliviek (alebo čerstvých, ak k nim máte prístup)
  • 300 ml bieleho jogurtu
  • 1 pl mletých ľanových semiačok
  • 1 čl kakaového prášku
  • 2 pl ovsených vločiek

1. Ak budete používať sušené slivky, tak ich musíte večer predtým, ako si chcete dať tieto raňajky, zaliať v miske hrnčekom horúcej vody a nechať 15 minút alebo cez noc lúhovať.
2. Na druhý deň ráno potom zmiešajte ľanové semiačka, ovsené vločky a kakaový prášok. Po dôkladnom premiešaní zalejte túto zmes jogurtom a znova poriadne premiešajte.

3. Slivky dajte do mixéra a mixujte ich, až kým nebudú mať konzistenciu ako pyré.
4. Zmes z jogurtu, ktorú ste si predtým pripravili, následne poriadne rozmiešajte s pripraveným pyré.

5. Recept je hotový a môžete si vychutnať svoje raňajky. V lete vám odporúčame pripraviť tieto raňajky večer predtým a na noc ich nechať v chladničke. Ráno si potom môžete vychutnať osviežujúce, zdravé a chutné raňajky.
6. Výsledky takéhoto papania na seba nenechajú dlho čakať. Ak sa budete prvé rána po raňajkách cítiť čudne tak vedzte, že to sa vám práve čistia črevá a o pár dní bude všetko v poriadku a budete sa cítiť výborne.

Prajeme dobrú chuť.

ZDROJ electropiknik.cz

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com