Priložte malíček a palec k sebe. Ak sa na vašej ruke objaví šľacha, prezradí vám to o vás jednu zásadnú vec!

Mnohí z vás si možno myslia, že naše telo sa už dlho nevyvíja. Ale to nie je pravda! Niektoré časti nášho tela sú dnes pre život úplne zbytočné. Preto sa ich naše telo často zbavuje samo. Dôkazom sú nielen prekliate zuby múdrosti, ale napríklad aj nižšie priložené video.

Trik je nasledovný: Skúste sa dotknúť palcom a malíčkom ruky. Ak sa šľacha na predlaktí pri dotyku zdvihne, je spojená s dlhým svalom dlaňovým. Nie každý už má túto šľachu! Niektorí ľudia ju majú len na jednej ruke a10 až 15 % ľudí túto šľachu vo svojom tele vôbec nenájde.

Je to ďalšia nepotrebná časť nášho tela, ktorej sa vďaka evolúcii pomaly zbavujeme. Ak sa vám počas tohto experimentu na predlaktí nič nezvýši, môžete sa považovať za súčasť ľudskej evolúcie. My ostatní sa môžeme pochváliť len tým, že máme v tele šľachu, ktorá časom určite zmizne.

Pozrite si video a napíšte, ako ste dopadli – nemáte túto šľachu a patríte tak do časti ľudskej evolúcie, alebo ju máte v tele a môžete sa pochváliť len niečím, čo za nejaký čas nebude mať nikto?

Dajte nám vedieť v komentároch a ak sa vám článok páčil, nezabudnite sa oň podeliť so svojimi priateľmi na Facebooku a iných sociálnych sieťach.

Vložiť komentár

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com