Pri požiari domova dôchodcov zahynulo 11 ľudí, riaditeľa zariadenia zadržali (foto)

This photo released by Russian Emergency Ministry Press Service, shows the site of fire at a retirement home in Ishbuldino village, republic of Bashkortostan, Russia, Tuesday, Dec. 15, 2020. Officials say a fire in a retirement home in Russia’s southern Urals has killed 11 people and three more were hospitalized with injuries. The fire broke out in the early hours of Tuesday in a wooden, one-story building of a private retirement home in a village in the Bashkiria region. (Russian Emergency Ministry Press Service via AP)

Zdieľajte článok na

Požiar v ruskom domove dôchodcov si vyžiadal 11 mŕtvych. Tri zranené osoby hospitalizovali, uviedli v utorok miestne úrady.

Požiar v drevenom jednoposchodovom súkromnom zariadení pre dôchodcov, ktoré sa nachádza v obci v Baškirskej republike, vypukol skoro ráno. V budove bolo dovedna 16 ľudí. Zatiaľ nie je jasné, čo oheň zapríčinilo.

Podľa záchranárov nešťastný incident neprežili siedmi muži a štyri ženy. Regionálna pobočka Vyšetrovacieho výboru Ruskej federácie informovala, že obete boli vo veku od 57 do 80 rokov. Ruské médiá tvrdia, že obete boli obyvatelia domova pripútaní na lôžko. Incident už je predmetom vyšetrovania a šéfa zariadenia zadržali.

 

 

 

 

 

Pri požiari ruského domova dôchodcov zahynulo 11 ľudí a ďalší traja sa zranili.Foto: SITA/AP

Pri požiari ruského domova dôchodcov zahynulo 11 ľudí a ďalší traja sa zranili.
Foto: SITA/AP

Pri požiari ruského domova dôchodcov zahynulo 11 ľudí a ďalší traja sa zranili.Foto: SITA/AP

 

zdroj: SITA, Foto: SITA/AP

ONLINE NABYTOK:

onlinenabytok


Zdieľajte článok na

You Might Also Like