Pri pôrode jej pomáhal hasič. Keď matka neskôr dievčatko opustila, urobil niečo, čo nikto nečakal!

Marc Hadden chcel byť vždy hasičom a mať veľkú rodinu. S manželkou Beth mali dvoch úžasných synov, Willa a Parkera. Snívali o ďalšom dieťati, ale po mnohých pokusoch im lekári povedali, že sa nikdy nestanú rodičmi. Lekári sa však veľmi mýlili…

Manželia uvažovali o adopcii, ale tento proces ich desil. Roky plynuli a oni stále snívali o malej dcérke. A vtedy osud rozhodol v istom zmysle za nich!

MMarc sa zapojil do najzvláštnejšej akcie svojej kariéry! Pomáhal žene, ktorá práve porodila. Nebol čas odviezť ju do nemocnice. Marc a jeho kolegovia pomohli na svet Graceinmu dieťaťu.

Marcova manželka si spomína, ako jej hneď po udalosti volal, dojatý a nadšený. Obaja snívali o tom, že privítajú na svete vlastnú dcérku… Prešlo niekoľko týždňov a Marc stále premýšľal o tomto nezvyčajnom pôrode. Keď na naliehanie svojej ženy zavolal cudziemu človeku, aby sa opýtal na zdravie malej Grace, bol veľmi prekvapený!

Ukázalo sa, že žena dala Grace na adopciu! Marc a jeho manželka nepochybovali, že je to znamenie! Rozhodli sa, že si dievčatko adoptujú.

Na ďalšej fotografii uvidíte Grace s jej novou rodinou. Malí bratia si svoju sestričku okamžite zamilovali!

História tejto rodiny ukazuje, že v živote nikdy nič nie je isté. Vďaka neočakávanej situácii si Marc a Beth splnili svoj najväčší sen o rozšírení rodiny!

Vložiť komentár

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com