Pri pohľade na záznam z videokamery mladá matka zbledla… V noci sa ku nej vlámal neznámy páchateľ

Políciu malého amerického mesta Leighton, v štáte Utah, znepokojuje dosť neobvyklý prípad. Nedávno sa do domu mladej matky dostal niekto neznámy. Správal sa veľmi opatrne, no nič neukradol.

Pri pohľade na nahrávku, rodina zúrila a okamžite zavolala políciu. Tá sa snažila zistiť, kto je tajomný muž, ako sa dostal do domu a čo vlastne potreboval. Na zázname je jasne vidieť, že tajomný muž prešiel okolo kolísky, kde pokojne spalo osemmesačné dieťa. Neznámy hosť sa vydal ku posteli matky dieťaťa, chvíľu nad ňou stál a potom sa opatrne vytratil.

Ako sa neskôr ukázalo, zlodej nič nezobral, avšak majiteľka doma je od strachu celá bez seba. Natáčal ju počas spánku? Neprejavil žiadne nepriateľské úmysly, čo je ešte divnejšie. Kto vie, aké má tento človek ďalšie plány?

Polícia je tiež znepokojená skutočnosťou, že všetky dvere v dome zostali zatvorené a zamknuté. Podľa oficiálnych výsledkov prenikol páchateľ do domu cez garáž. No dvere od garáže si sám otvoril aj zatvoril. Zdá sa, že buď má duplikát kľúčov od domu, alebo patrí do kruhu bližších priateľov.

Matka dieťaťa priznáva, že obe možnosti ju strašia a nemôže dôverovať ani najbližším členom rodiny. Navyše po incidente s tajomným cudzincom začala žena trpieť nespavosťou. A niet sa čomu čudovať, veď zločinec je stále na slobode!

Ostáva len dúfať, že sa páchateľ čoskoro nájde, a rodina tak bude znovu spávať pokojne.

ZDROJvideoboom.cc

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com