Prezradíme vám, ako by ste sa mali správať k mužom, aby to vo vašom vzťahu klapalo

Neexistuje vzorec, podľa ktorého by mohol ideálne fungovať vzťah medzi mužom a ženou, no psychológovia odhalili hlavné chyby, ktorých sa dopúšťa žena vo vzťahu. Nie, neubližujú partnerovi, no bránia tomu, aby boli obaja šťastní v páre či manželstve. 

Ako sa správať k mužovi:

Prehnaný súcit:
Je dôležité počúvať a chápať svojho partnera. No v žiadnom prípade mu nemôžme stále preukazovať súcit, pretože občas môže mať pocit, že ho touto ľútosťou urážate a bude sa cítiť ako malý chlapec. Preto svojho partnera v ťažkých situáciách podporujte, poraďte mu alebo dokonca ešte lepšie bude, keď neúspech premeníte na vtip a inšpirujete ho k novým úspechom. Ste jeho žena, nie pestúnka.

Feminizmus:
Nikto vám nezakazuje, aby ste obsadili vysoké posty, aby ste boli najlepší medzi najlepšími, ale v domácnosti buďte jemná a slabá. Manžel je vaša podpora a láska, a nie súťažiaci, s ktorým musíte bojovať, kto bude lepší. Mužské ego je veľmi krehké, netvárte sa stále, že máte vždy pravdu a nesnažte sa ho stále poučovať. Aký to má zmysel, keď nebudete šťastní?

Nezhovorčivosť:
Ak si chcete udržať šťastný vzťah, nesmiete skrývať svoje pocity a musíte sa snažiť rozprávať o všetkom. Nekomunikovaním tak často vzniká nedorozumenie a časom to prerastie do veľkého konfliktu.

Neužitočná existencia:
Aj bez muža musí vo vás existovať vášeň a túžba niečo dokázať. Ak svoje sny zavrhnete kvôli mužovi a odmietnete tak svoju budúcnosť, hrozí nebezpečenstvo, že váš život bude nešťastným a nerealizovaným. Pre muža musíte byť jednoducho zaujímavá.

Klamstvá:
Klamstvá ničia vzťahy. Nikdy preto neklamte svojmu mužovi. Ak niečo potrebujete skryť kvôli vlastnému dobru, snažte sa nejak obísť situáciu tak, aby ste sa vyhli priamo klamstvu. Najhoršie je, keď žijete v strachu, že raz zistí váš partner vaše tajomstvo nuž a to nemusí skončiť dobre.

Nebuďte jeho mamičkou:
Existujú muži, ktorí večne hľadajú v každej priateľke svoju mamu. Ak vám taký vzťah vyhovuje, nemáme nič proti tomu, no vzťah by mal byť ľúbostný a nie rodičovský. Nestarajte sa o vášho muža ako o malé dieťa.

Zmeniť svoj vzhľad:
Povedzme, že ste chudá a váš muž chce, aby ste pribrali. Alebo ste brunetka a on zbožňuje červené vlasy a chce vás takú mať. 80% žien urobí to, o čo ju manžel požiada. No nemalo by to tak byť. Je dôležité, aby ste vy robili rozhodnutia za seba a nemusíte sa pritom stále prispôsobovať požiadavkám iných.

Radikálna zmena charakteru:
Dokonalí ľudia neexistujú, lenže ženy sa často vo vzťahu pokúšajú zmeniť svojho muža na svoju predstavu o tom, aký by mal byť. Proces zmeny povahy a zvykov človeka je veľmi zdĺhavý a väčšinou nastáva v stresovej (tragickej) situácii. Nesnažte sa mu nasilu vnútiť do hlavy, aký by mal byť. Pokojne vyjadrite svoje názory a požiadavky a skúste sa o tom rozumne porozprávať.

Obídením týchto 8 chýb sa vyhnete možným konfliktom vo vzťahoch. Povedzte nám v komentároch, či s nimi súhlasíte aj vy.

ZDROJ: takprosto.cc

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com