Prežili spolu 67 rokov a zomreli v rovnaký deň, hodinu po sebe. Bola to tá ,, pravá láska na prvý pohľad“

V jednom romantickom filme povedal muž žene „Láska je len láska.“  Občas sa nám môže zdať, že je to úplná pravda, no vzápätí si uvedomíme, že bez lásky to proste v živote nejde. Aj keď si stokrát povieme, že nám stačí nájsť si niekoho s kým si celkom rozumieme, s kým sa vieme zabaviť a s kým môžeme mať s*x, no potom si uvedomíme, že to nestačí. Niečo tomu bude stále chýbať.

V dnešnej dobe je neskutočne ťažké nájsť si niekoho o kom sme presvedčení, že s ním dokážeme stráviť zvyšok nášho života. Veľa ľudom v tom bráni práve ich kariéra, a nedostatok času na svoju polovičku. Kariéra je u nich na prvom mieste, a tak nemajú čas čo i len na jednoduché prechádzky v prírode. Potom prejdú roky, keď sa zrazu zastavia, obzrú sa okolo seba a zistia, že sú úplne sami. Nie je to smutné? Netreba hneď hádzať flintu do žita, no predsa len niektorí ľudia môžu spanikáriť, že už si nikdy svoju druhú polovičku nenájdu, alebo čo ak to nebude ten pravý.

Občas možno fakt stačí spomaliť tempo, a poobzerať sa okolo seba. Možno si všimnete niekoho, koho prehliadate, niekoho kto vás má rád a rád by vás viac aj spoznal, niekoho, s kým možno zažijete pravý príbeh ozajstnej lásky, tak ako to zažili manželia Violet a Floyd Hartwigovci. Prežili spolu nádherných 67 rokov a neuveríte, zomreli v rovnaký deň.

Všetko sa to začalo nástupom na základnú školu. Manželia svoju lásku opisujú deťom ako lásku na prvý pohľad. Boli jednoducho nerozlučiteľní, a to aj počas vypuknutia II. Svetovej vojny, kedy musel Floyd narukovať do armády. Neustále si písali a to upevnilo ich vzťah. Keď Floyd prišiel z vojny domov, hneď požiadal Violet o ruku, tá súhlasila, a tak sa usadili na farme v Kalifornii, kde Violet porodila 3 deti.

Pred niekoľkými rokmi Violet diagnostikovali demenciu, a preto sa Floyd od nej ani nepohol a neustále jej vo všetko pomáhal. Spolu sa presťahovali do domova dôchodcov, pretože Violet musela byť pod neustálym dozorom lekárov.

Bohužiaľ, ani Floyda neobišli problémy so zdravým, mal problémy s obličkami, až hrozilo, že mu zlyhajú.

Floyd zomrel ako 90 ročný v náručí svojej milovanej lásky, ktorá ho po celý ten čas objímala a keď zomrel, zomrela len jednu hodinu po ňom.

Tomu sa hovorí, skutočná láska.

zdroj: huffingtonpost.com / youtube.com

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com