Premiér Matovič: V správach Lučanskému, ktoré mám s ním v telefóne, som ho nabádal nech ide pokrku každému bez rozdielu!

Vo svojom profile na sociálnej sieti to uviedol predseda vlády Igor Matovič (OĽaNO)

Celý príspevok tu:

Milan Lučanský zomrel. Je mi to veľmi ľúto a vyjadrujem úprimnú sústrasť jeho rodine.
Neviem posúdiť skutky, z ktorých bol obvinený, to už zrejme nikto nevyšetrí a dnes sa za tým patrí urobiť bodku. Čo však posúdiť viem, je to, že bol výraznou zmenou k lepšiemu voči policajnému prezidentovi Gašparovi priamo spriahnutému s nitrianskou mafiou a mal som k nemu kvôli tomu rešpekt.
V správach, ktoré mám s ním v telefóne, som ho nabádal nech ide pokrku každému bez rozdielu … “a co sa tyka nasich – len v pohode do nich hlava nehlava, nikto mi za to nestoji, aby som ich kryl – ani Vam,)”. V inej správe som ho požiadal o stretko, lebo ma zaujímal pohľad z druhej strany na chystanú policajnú reformu.
Jeho obvinenie a následná väzba boli pre mňa prekvapením, ale plne som dôveroval a dôverujem elitným vyšetrovateľom, dozorujúcej prokuratúre a súdu.
Zároveň považujem za správne, že sa dnes vzdal funkcie dlhoročný generálny riaditeľ Zboru väzenskej a justičnej správy Milan Ivan, pod ktorého spadá správa všetkých väzníc.
Odpočívajte v pokoji.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com