Premiér Matovič: V čase, keď máme v nemocniciach 2700 ľudí, viacerí blúznia, že núdzový stav Slovensko vôbec nepotrebuje

Vo svojom profile na sociálnej sieti to uviedol predseda vlády Igor Matovič (OĽaNO)

HLÚPA VLNA NENÁVISTI
Každý pozitívny človek môže ísť nakupovať do potravín. Pozitívne zdravotné sestry a lekári môžu/musia zachraňovať životy. Pracovníci kritickej infraštruktúry majú rovnako povinnosť prísť do práce aj pozitívni, ak ich je treba. Túto možnosť, respektíve skôr povinnosť včera získala prezidentka, ministri aj poslanci … a zrazu oheň na streche.
Tak sa pozrime, kto to hovorí a prečo – najhlučnejší sú fašisti a Ficova a Pellegriniho mafia. Prečo? Lebo celých 9 mesiacov im ide len o to, aby na Slovensku bolo čo najhoršie v duchu – čím horšie, tým lepšie pre ich percentá … čo tam po životoch a zdraví!
Teraz, v čase, keď máme v nemocniciach 2700 ľudí, blúznia, že núdzový stav Slovensko vôbec nepotrebuje. Čo tam po tom, že Ficova Pellerína ho na jar vyhlásila, keď v nemocniciach bolo pacientov 0 (nula) a dokopy sme mali 16 (pozitívnych)🙃
Núdzový stav napríklad umožňuje povolať na pomoc do nemocníc lekárov a zdravotné sestry … aby pomohli chrániť životy a zdravie aj tých ľudí, ktorí uverili fašistom a mafii, že opatrenia dodržiavať netreba – a doplatili na to … a žiadna sestra ani lekár im to pri lôžku nevyčítajú, hoci by veľmi mohli.
Na tejto vlne nenávisti sa rozhodli zasurfovať aj viaceré novinárske “elity” … nuž, práve v takýchto chvíľach sa ukazujú charaktery.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com