Premiér Matovič: Hanba a zlyhanie ministra Sulíka! Má totálne na háku a nie je prítomný už na štvrtom zasadnutí vlády

Vo svojom profile na sociálnej sieti to uviedol predseda vlády Igor Matovič (OĽaNO)

Jeho status prinášame v plnom znení:

NIE JE DUBAJ AKO DUBAJ
Toto je už vrchol. Ústredný krízový štáb (ÚKŠ) ešte v polovičke novembra rozhodol, že v decembri ešte pred Vianocami urobíme 3 kolá plošného testovania, aby sme zabránili zbytočným úmrtiam a mimoriadnym škodám na ekonomike počas lockdownu … aby sme zabránili prudkému nárastu chorých ľudí.
Následne vláda poverila ministra hospodárstva, aby urýchlene nakúpil potrebné testy. Nasledovala spŕška výhovoriek, ako to on urýchlene urobiť nemôže … až prebehla prečudesná a podozrivá “súťaž” … až nakoniec nakúpil testy bez akejkoľvek súťaže priamo od jednej firmy, čo od začiatku tvrdošijne tvrdil, že sa nedá.
Po predlhých 7 týždňoch (!) dnes konečne príde prvých 16% z pôvodne objednaných testov, respektíve 32% z upravenej objednávky. Strašná hanba a zlyhanie.
Dôsledky? Katastrova v nemocniciach. Tisícky mŕtvych … ale pán minister to má totálne na háku a nie je prítomný už na štvrtom zasadnutí vlády od 16. decembra v rade.
A tak, kým pán doktor Dubaj ako riaditeľ nemocnice v Nitre vedie tím zúfalých zdravotníkov, ktorí z posledných síl zachraňujú životy zbytočne nakazených ľudí … pán minister “zaslúžene” oddychuje … v Dubaji (?)

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com