Premiér Matovič: Cibulkovej to nevydalo. Budem vyžadovať okamžité sprísnenia opatrení!

Vo svojom profile na sociálnej sieti to uviedol predseda vlády Igor Matovič (OĽaNO)

Jeho status prinášame v plnom znení:

PORADIE OČKOVANIA
Slovensko je európskym lídrom v počte ľudí, ktorí veria konšpiráciám. Zároveň platí, že mimoriadne veľký pomer ľudí sa z rôznych dôvodov zaočkovať nechystá, čo bude znamenať dlhodobú potrebu opatrení a zbytočného strádania všetkých.
… ak strádanie chceme čo najviac umenšiť, potrebujeme úprimne presvedčiť čo najviac ľudí. Uznávam, že potrebuje k tomu aj kampaň, kde vystúpi XY ľudí, ktorým dôverujú rôzne skupiny ľudí … a osobným príkladom presvedčia ďaľších a ďaľších.
Dominika Cibulková bola na takú kampaň “ako stvorená” … bohužiaľ nevydalo. Spôsob, ako k jej očkovaniu prišlo … je zbytočné zlyhanie (aj) pracovníka očkovacieho centra a hlavne zbytočne nevyužitá príležitosť.
Budem vyžadovať okamžité sprísnenia opatrení, ktoré takýmto zlyhaniam v budúcnosti zabránia. Rovnako očakávam od MZ jednoznačné a nespochybniteľné poradovníky, z ktorých bude každému jasné, kedy kto má na očkovanie nárok.
Ešte inak – nemám problém, ak denne popri tisíckach zaočkovaných ľudí podľa poradovníka, budú verejne zaočkovaní 3-4 verejne známi ľudia s cieľom masívnej propagácie očkovania medzi pochybujúcimi.
Ešte ešte inak – robiť to tajne, nie je fér, urobiť to verejne, je propagácia dobrej veci. Robme dobré veci.

 

zdroj: Igor Matovic

 

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com