Predavači ignorovali staršieho muža v každom obchode a potom urobil niečo, čo si budú pamätať do konca života!

Vždy nám hovorili, aby sme nesúdili ľudí podľa ich vzhľadu. Nie vždy sa tak správame. Všetci máme svoje predsudky, ktoré sú často absurdné. Pre maloobchodníka to môže znamenať stratu zisku.

V apríli v Thajsku navštívil niekoľko obchodov s motocyklami starší muž v starej košeli a starých džínsoch. Ale všetci ho ignorovali kvôli jeho vzhľadu. Niekoľko obchodov ho požiadalo, aby odišiel. Tak chodil z jedného obchodu do druhého a dúfal, že sa nakoniec nájde niekto, kto sa mu bude venovať.

Nakoniec sa našiel obchod, ktorý mal veľmi milého a oddaného zamestnanca. Potom starý muž vybral z peňaženky 600 000 bahtov v hotovosti – viac ako 16 460 euro. Ukázalo sa, že tým mužom nie je nikto iný ako Lung Decha, miestny mechanik, ktorý je veľmi obľúbený. Je známy svojou horlivosťou a pracovitosťou.

Celý život tvrdo pracoval, aby si mohol kúpiť motocykel svojich snov – Harley Davidson. Tento príbeh získal obrovskú publicitu v Thajsku a na celom svete. Myslíme si, že predajcovia, ktorí ho odmietli obslúžiť, to môžu ľutovať.

Nezabudnite zdieľať tento príbeh, ak si tiež myslíte, že by sme nikdy nemali posudzovať ľudí podľa ich vzhľadu!

Vložiť komentár

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com