Prečo sme taký, aký sme? Výber mandaly o vás prezradí aj to, čo ste vôbec netušili

Určite ste už počuli a tzv. mandalách. Každá jedna v sebe ukrýva dôvody,  prečo robíme veci tak, ako ich robíme. To, čo symbolizujú je individuálne, no vo všeobecnosti predstavujú obrazce tvorené rôznofarebnými kruhmi a štvorcami zachytávajúce vnútorné a vonkajšie sily. Pozorne sa zahľaďte na jednotlivé mandaly a vyberte si jednu, ktorá je pre vás najkrajšia.

#1 Prvú mandalu –  tvorí široká farebná škála od najtmavších po najsvetlejšie. Človek, ktorý si ju vybral, sa považuje za neustále premýšľajúceho s množstvom poznatkov a vedomostí. Ako sa hovorí, aj samotné premýšľanie niekedy bolí. Mali by ste si dať z času na čas oddych počúvaním hudby, prechádzaním sa, čítaním, či pozeraním vašich obľúbených seriálov.

#2 Druhá  je zostavená najmä z tmavších farieb. V tomto prípade sa považujete za človeka s dušou cestovateľa a prekážky či akékoľvek výhovorky neberiete do úvahy. Investujete najradšej do zážitkov, než do konkrétnych vecí a je pre vás relaxom a oddychom len tak si niekde vyraziť a navštíviť doteraz nepoznané miesta.

#3 Tretia  sa vyznačuje všelijakým tvarmi a farbami, ktoré symbolizujú nové zážitky a skúsenosti. Zvedavosť je vaše stredné meno a bažíte po všetkom novom a nepoznanom. Mali by ste si dať občas pozor aj na nástrahy, ktoré toto spoznávanie prináša. Drogy či hazardné hry v tomto prípade nie sú ojedinelou záležitosťou. Ostražitosť by mala byť u vás na prvom mieste.

#4 Zlatá a modrá farba, ktorých je v tejto mandale nadostač, symbolizujú 2 odlišné veci. Bohatstvo a sláva je v kontraste s duchom a myslením. Dosť často ste na vážkach a neviete si vybrať medzi materiálnym a duchovným bohatstvom. Vaši blízki určite potvrdia, že workoholizmus a perfekcionizmus nie sú vo vašom prípade výnimočnými vlastnosťami. V tomto prípade vám neuškodí na chvíľu sa zastaviť a porozmýšľať, či sa všetka tá práca skutočne vypláca.

#5 Mandala s jasne prevládajúcou červenou farbou napovedá, že vášeň, tvrdohlavosť a nerozvážnosť vo vás budú dominovať. Len tak vás niečo nerozhádže, no vaša cieľavedomosť a zanovitosť vám mnohokrát nepriniesla zaslúženú odmenu. Najčastejšie vyhľadávate líderské pozície, pre ktoré ste ako stvorený a neprehliadnuteľný.

#6 Určite vo vás posledná mandala zanechala pocit jemnosti a istej spokojnosti. Práve týmito vlastnosťami sa vyznačuje aj vaša osobnosť. Ste považovaný za citlivého a rozvážneho človeka, ktorého len tak niečo nerozhodí. Napriek tomu, že staromódne veci u vás nie sú tabu, v dnešnom svete sa určite nestratíme.

ZDROJ: mesmerizingwords.com

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com