Prečo muži od vás utekajú? Prestaňte robiť týchto 5 chýb vo vzťahu!

Muži nie sú náročné bytosti, zoznam ich potrieb vo vzťahu je pomerne jednoduchý a krátky: dobre upravená žena, fyzická intimita, dobré jedlo a pokoj vo vzťahu. Stále však existujú veci, ktoré ženy robia a mužom to lezie na nervy.

Na Ďalekom východe panuje názor, že muž je vo vzťahu oporou a žena udržuje rovnováhu. Odborníci radia ženám, aby nerobili týchto 5 chýb, ktoré nútia mužov, aby od nich odišli. Prečo muži od vás utekajú?

Verejná kritika:
Zdravá kritika vo vzťahu je veľmi užitočná, pretože prispieva k rozvoju druhej polovičky. Musí však zostať medzi vami a vašim milovaným. Nikdy ho nekritizujte pred ostatnými ľuďmi, ani nekomenujte jeho zlyhania, a to ani pred príbuznými. Muži sú veľmi hrdí a motivovaní chválou, nie výčitkami. Čím lepšie budete o ňom hovoriť druhým, tým krajší vzťah budete mať. Neustála kritika vo vzťahu na verejnosti zabíja vašu lásku.

Nadmerná žiarlivosť:
Žiarlivosť dokazuje, že si osobu ceníte a nechcete o ňu prísť. Prehnaná a rastúca žiarlivosť však hovorí o nedôvere, ktorú prechovávate k osobe a k nedostatku sebavedomia. Príde z práce – musí vám opísať celý deň, ide von s kamarátmi – musí vám všetko prezradiť, pootočí hlavu inde – podvádza vás s dievčinou, ktorá je 200m od neho a ktorú ani nestihol zazrieť. Takúto neustálu žiarlivosť dokáže vydržať len málo ľudí. Prestaňte to robiť a začnite dôverovať vášmu partnerovi.

Pohŕdanie:
Keď sa žena chová k mužovi ako k rovnému, cíti sa dobre. Ak však ním pohŕda, vzťah dlho nevydrží a celkom nechápeme, prečo majú ženy nutkanie robiť z mužov zženštilé bábiky a poukazovať na ich slabosti.

Manipulácia:
Muž musí sem-tam niečo urobiť pre ženu. To však neznamená, že môže s ním stále manipulovať, aby dosiahla svoje ciele. Skôr či neskôr muž na to príde. Základom akejkoľvek manipulácie je slabosť a ľudia od prírody necítia radi túto emóciu. Možno druhého manipulujete nedobrovoľne, na to však nezáleží.

Urážky:
Na rozdiel od kritiky, urážky dokážu veľmi zničiť váš vzťah aj život. Nezáleží na tom, či urážate svojho muža alebo priateľov. Je to znak neúcty a muži sa necítia dobre. Zrieknite sa urážok a zistíte, že hádky a škandály sa dajú vyriešiť aj kľudnou diskusiou.

Človek vo vzťahu by mal chcieť toho druhého motivovať a chváliť a nie neustále kritizovať. Samozrejme, veľmi to závisí aj od konania mužov. Aby ste sa vyhli nedorozumeniu a rozchodu, vždy si nájdite čas zamyslieť sa nad vaším chovaním.

Povedzte nám v komentároch o tom, čo najviac ničí vzťah a nezabudnite tento článok zdieľať s vašimi priateľmi.

ZDROJ:takprosto.cc

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com