Pre túto ženu sa svadba premenila na nočnú moru. Jej budúci manžel jej počas svadobného sľubu povedal, že miluje inú.

Svadba je pre partnerov jeden z najkrajších dní ich života. Tešia sa z neho a ešte viac zo života, ktorý po nej strávia celý spolu. Pre túto ženu z Portugalska sa ale svadba nachvíľu premenila na nočnú moru. Jej budúci manžel jej totiž počas svadobného sľubu povedal, že miluje inú ženu. Viete si predstaviť ten šok?

Predstavte si, že všetko ide podľa plánu a beriete si muža svojho života. Už stojíte pred oltárom a on vám zrazu povie, že miluje niekoho iného. A ten niekto je dokonca s vami v tej istej miestnosti. Katastrofická predstava.

Všetci prítomní zostali ako omráčení a najviac zo všetkých nevesta Jessica. Hlavou jej určite behali tie najhoršie predstavy. Ale jej budúci manžel spravil niečo, čo nikto nečakal. Obrátil sa na osemročnú Jessicinu dcéru z minulého vzťahu a kľakol si k nej.

Vedel, že Jessica hľadala nielen partnera, ale aj dobrého človeka, ktorý by mal rád jej dcéru. Keď sa otočil k malému dievčatku vyšli jej slzy do očí. Budúci ženích nikomu nepovedal čo má v pláne, pretože chcel svoju partnerku prekvapiť a ďalším gestom jej dokázať, ako veľmi ju miluje.

Jessicinej dcéru sľúbil, že jej bude vždy pomáhať a ochraňovať ju, a ak mu to dovolí, tak chce byť jej ďalším otcom. Pretože by bol hrdý, že má takú úžasnú, inteligentnú a krásnu dcéru.

Po takomto prehlásení už neplakala len Jessica, ale aj jej dcérka, a slzy sa do očí nahrnuli všetkým prítomným. Tento muž spravil nádherné gesto, aj keď si Jessicu dcéru neadoptoval úradne, prijal ju za svoju pred všetkými ich priateľmi a rodinou.

Priebeh tejto nádhernej svadby si môžete pozrieť aj na videu.

ZDROJ: youtube.com

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com