PRÁVE SA STALO! VIDEO: Pri streľbe v CENTRE mesta prišlo o život ŠESŤ ľudí, hlásia aj 10 zranených!

Pri streľbe v centre Sacramenta v USA v nedeľu ráno zahynulo najmenej šesť ľudí a desať bolo zranených. Policajti uzavreli osem priľahlých blokov a vyzvali ostatných obyvateľov, aby sa držali ďalej od miesta činu. Ďalšie podrobnosti zatiaľ nie sú známe.

„Policajti lokalizovali obete streľby. Šesť ľudí zahynulo a deväť ďalších utrpelo zranenia,“ uviedla miestna polícia na Twitteri.

Vyšetrovatelia zatiaľ nevedia, či sa na streľbe podieľalo viac ľudí. Následne žiadajú verejnosť o pomoc pri identifikácii páchateľa alebo páchateľov. Šéfka polície v Sacramente Kathy Lesterová neuviedla, aká zbraň bola pri streľbe použitá. „Je to veľmi zložitá a komplikovaná situácia,“ povedala novinárom.

Na mieste je niekoľko policajtov, ako aj záchranári. Neboli poskytnuté žiadne ďalšie informácie.

Na sociálnych sieťach sa objavilo niekoľko videí, na ktorých je vidieť streľbu v pozadí.

Miestny aktivista Berry Accius bol na mieste krátko po príchode polície. „Videl som obete. Videl som mladé dievča celé od krvi, ďalšie, ktoré sa k nej priblížilo, kričalo: „Zabili mi sestru. Ďalšia žena potom hľadala svojho syna a pýtala sa ho, či bol zastrelený,“ cituje muža ABC News.

Hlavné mesto štátu Kalifornia sa spamätáva z mesiac starého incidentu, pri ktorom muž zastrelil v miestnom kostole štyroch ľudí vrátane svojich troch dcér vo veku 9, 10 a 13 rokov. Potom obrátil zbraň proti sebe.

https://twitter.com/BabeeHyeinK2021/status/1510639856870993927?s=20&t=I8F4lL_NaAfMxFLX1VUWZQ

zdroj: apnews.com

Vložiť komentár

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com