PRÁVE SA STALO! Požiar celkom zničil obytný dom, hlásia mŕtvych vrátane 6 detí!

Osem ľudí zahynulo vo štvrtok pri požiari domu v meste Broken Arrow v štáte Oklahoma, kde polícia uviedla, že požiar sa vyšetruje ako vražda.

Požiar na predmestí Tulsy s približne 40 000 obyvateľmi nahlásili susedia okolo 16.00 h (21.00 h SEČ), uviedla polícia. Úradníci poskytli len málo podrobností o tom, čo sa stalo alebo kto zahynul.

„Podľa predbežných správ pôjde o vyšetrovanie vraždy,“ povedal novinárom hovorca polície Broken Arrow Ethan Hutchins. „Stále sa sústreďujeme na snahu uhasiť požiar a tiež vyšetriť, čo sa stalo týmto obetiam.“

K prípadnému pátraniu po podozrivom sa odmietol vyjadriť.

Na pomoc pri vyšetrovaní boli privolaní agenti z amerického Úradu pre alkohol, tabak, strelné zbrane a výbušniny, Hutchins to označil za „zložité miesto činu“.

„Pre Broken Arrow je to pochopiteľne šok. Je to bezpečné mesto,“ povedal Huthcins. „A tak žiadame komunitu, aby sa modlila a spojila, pretože toto je niečo, čo ako mesto nezažívame často.“

Svedkovia uviedli, že v dome žila osemčlenná rodina – dvaja dospelí a šesť detí. Polícia však nespresnila, či práve rodina sa stala obeťou požiaru, pretože telá sa zatiaľ nepodarilo identifikovať. Do vyšetrovania sa podľa Hutchinsa zapojil aj Úrad pre alkohol, tabak, strelné zbrane a výbušniny.

zdroj: reuters.com

Vložiť komentár

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com