PRÁVE SA STALO: Muž napadol svoju matku, pretože nechcela mu dať štyri eurá na cigarety!

KVÔLI ŠTYROM EURÁM DOSTALA ŽENA PORIADNU BITKU
Netolerujte žiadne prejavy agresivity… Mnohé z jej prejavov súvisia s manipuláciou, môžu byť aj následne racionálne vysvetlené (ospravedlnené) zo strany agresora. Buďte však na pozore!
Agresivita u muža z nižšie uvedeného prípadu vyústila až do napadnutia jeho vlastnej matky.
Vyšetrovateľ odboru kriminálnej polície Okresného riaditeľstva PZ Bratislava IV vzniesol obvinenie 40- ročnému Jurajovi T. z Bratislavy pre zločin ublíženia na zdraví. Za takéto konanie hrozí trest odňatia slobody na 5 až 12 rokov.
Podľa doposiaľ zistených informácii mal menovaný dňa 06.06.2021 v čase o 17:30 h v jednom z bytov na Bakošovej ulici v Bratislave fyzicky napadnúť svoju matku. V uvedený deň mal muž vstúpiť do bytového priestoru, pričom mal poškodenú požiadať o štyri eura, nakoľko si potreboval kúpiť cigarety.
Poškodená odmietla.. Reakcia na odmietnutie mala vyvolať u obvineného nával agresivity. Následne mal matku viackrát napadnúť zovretými päsťami do rôznych častí tela, ktorá v dôsledku útoku mala spadnúť na zem. Tam jej mal ,,uštedriť“ ešte zopár kopancov. Uvedené agresívne konanie si vyžiadalo lekárske ošetrenie poškodenej ženy.
Polícia opätovne opakuje, ak vo Vás vyvoláva partnerovo, či iný vzťah s osobou strach o svoj život, či život ďalších osôb, okamžite vyhľadajte pomoc! Nie ste v tom samé, ktoré sa stali obeťami vo vlastnej domácnosti. Choďte na políciu, zdôverte sa svojim blízkym, ktorým dôverujete. Konajte!”

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com