PRÁVE SA STALO: Motocyklista zomrel po náraze do zvodila. Spolujazdkyňa je ťažko zranená

Motocyklista narazil v piatok ráno v Čechách pri Hodoníne do zvodidiel a na mieste zomrel. Žena, ktorá s ním jazdila na motocykli, bola vážne zranená. Cesta je na mieste nehody uzavretá. Polícia nehodu vyšetruje.

Nehoda sa stala okolo 10:15 na ceste 55 na hrádzi medzi rybníkmi pri Hodoníne na výjazde z mesta do Břeclavi. Podľa prvých informácií šoféroval muž a žena bola spolujazdcom.

Motocykel skončil v zábradlí. „Nehodu vyšetrujeme a zisťujeme jej príčinu,“ povedal policajný hovorca David Chaloupka. Mohlo ísť o chybu vodiča, zdravotnú indispozíciu alebo technickú poruchu.

„Ten muž zomrel ešte pred naším príchodom. Žena utrpela viaceré vážne zranenia,“ uviedla hovorkyňa záchrannej služby Michaela Bothová. Dodala, že záchranári pacienta previezli do Fakultnej nemocnice Brno-Bohunice.

Mŕtvy motocyklista v Karlovarskom kraji
Ďalší motocyklista zahynul v piatok pri Valči v Karlovarskom kraji. Nehoda sa stala krátko pred 11:30 v úseku medzi Valčim a Novou Vsou.

Príčiny a podrobnosti nehody polícia stále vyšetruje, uviedla policajná hovorkyňa Eva Valtová. Cesta III/194 je z dôvodu vyšetrovania nehody dočasne uzavretá v oboch smeroch.

zdroj: novinky.cz

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com