PRÁVE SA STALO! 22-ročný muž zabil päť členov svojej rodiny, vrátane svojho otca a troch mladších súrodencov!

Polícia v obci Douvres na východe Francúzska v stredu zastrelila mladého páchateľa, ktorý v utorok pomocou katany a pušky zabil päť členov svojej rodiny. Informovala o tom agentúra AFP.

Ozbrojená polícia vo Francúzsku zastrelila muža, ktorý vzal niekoľko členov svojej rodiny ako rukojemníkov a päť z nich vrátane svojho otca zabil.

Šokujúci incident sa začal odohrávať včera večer, keď sa 22-ročný muž zabarikádoval v dome so svojím otcom, nevlastnou matkou a tromi deťmi v malom meste Douvres na východe krajiny, asi 30 kilometrov východne od Lyonu.

Miestne správy uvádzajú, že vyjednávači sa v noci dostavili na miesto činu a vytvorili perimeter okolo mesta, potom sa „márne pokúšali zostať v kontakte s podozrivým počas celej noci“.

Muž ozbrojený strelnou zbraňou a veľkou katanou začal dnes skôr popravovať členov svojej rodiny.

Ozbrojení policajti vtrhli do domu a zabili ho, ale až po tom, čo bolo popravených všetkých päť rukojemníkov vrátane troch detí.

Polícia ani miestna prokuratúra nepotvrdili totožnosť obetí, ale francúzsky denník Le Progres uviedol, že strelcov otec bol šéfom stavebnej spoločnosti v regióne Ain, ktorého súčasťou je aj Douvres.

Medzi ďalšími obeťami vraha boli jeho svokra, pochádzajúca z Gironde, jeho 17-ročná sestra, 15-ročný nevlastný brat a 5-ročná nevlastná sestra.

zdroj: dailymail.co.uk

Vložiť komentár

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com