Pravdivý test od významného psychológa, ktorý o tebe odhalí tie najtajnejšie postoje a túžby!

Svetoznámy psychoanalytik, neurológ a psychiater Sigmund Freud ovplyvnil zmýšľanie 20. storočia tak, ako žiaden iný lekár. Nielen za čias svojho pôsobenia, ale aj dnes je jedným z najuznávanejších osobností. Okrem iného dokázal, že sa v nás ukrýva nebezpečná sila, ktorá je však potláčaná výchovou a vštepovaním morálnych zásad. Keď táto sila vyjde na povrch, dochádza k zločinom, zvrhlostiam, duševným chorobám a zlým snom. Jedine takýmto spôsobom sa dokáže tak povediac „vybiť.“ Kvôli svojej teórii sa stal psychológom, ktorý je predmetom najväčších sporov.

Dnes sme si pre vás pripravili jeden test, práve od Freuda, ktorý vám mnoho napovie o vašich postojoch, pocitoch a túžbach. Ak si zodpoviete všetky nasledujúce otázky, dozviete sa niečo nové sami o sebe. Nad odpoveďami príliš nerozmýšľajte. Skúste skôr zatvoriť oči, ponoriť sa do vášho vnútra a tam hľadať odpoveď.

Pred začatím testu odporúčame nájsť si kľudne miesto a svoje myšlienky si zapisovať, aby ste ich mohli lepšie porovnať s výsledkom.

OTÁZKY

  1. Čo pociťujete, keď sa vaše telo pomaly ponorí do sviežej vody?
  2. Predstavte si, že sa vyberiete na prechádzku do lesa. Niekde v strede cesty sa zastavíte a pozriete sa na zem. Čo tam uvidíte?
  3. Teraz sa preneste k rieke nad ktorou lieta vtáctvo. Zdvihnete hore hlavu a vidíte vtáky, ako sa znášajú v oblakoch. Čo pri ich pozorovaní cítite?
  4. Keď vidíte bežiace kone, aké emócie vo vás vyvolávajú?
  5. Teraz sa vyberieme niekam ďalej. Ocitnete sa na púšti, kde celý deň svieti horúce slnko. Piesok je taktiež nasiaknutý teplom a vy kráčate po tomto piesku. Po dlhej ceste dorazíte k múru. Na jeho koniec nie je dovidieť, no nachádza sa v ňom malý otvor. Keď sa cezeň pozriete, zbadáte oázu na druhej strane múru. Aká bude vaša reakcia? Čo spravíte?
  6. Opäť sme na púšti. Kráčate slnkom zaliatym prostredím, kde po ľudskej civilizácii nie je ani stopa. Neviete, koľko cesty máte ešte pred sebou. Náhle zbadáte na zemi džbán plný vody. Čo urobíte?
  7. Ocitáte sa neskoro v noci v tmavom lese. Kráčate po ceste a zrazu v diaľke zbadáte dom s rozsvietenými svetlami, čo budete robiť?
  8. Ste v hmle. Nie je možné nič vidieť. Aká je prvá vec, ktorú chcete urobiť?

.

.

.

.

.

.

 

ODPOVEDE:
1. Váš postoj k životu a vaše očakávania do budúcnosti.
2. Táto odpoveď popisuje váš vzťah k rodine.
3. Váš postoj k ženám.
4. Váš postoj k mužom.
5. Toto je spôsob, akým riešite problémy, ktoré vám život prinesie.
6. Vaša odpoveď je znakom, ako si vyberáte sexuálneho partnera.
7. Vaša ochota založiť si rodinu a zároveň či ste na ňu pripravená.
8.Ako vnímate smrť.

 

ZDROJ: brightside.me

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com