Pravdivý TEST o vás: Čo ste zbadali na obrázku ako prve ? Odhalíte tým vaše slabé stránky…

Veľa ľudí sa bojí zaviazať sa a vstúpiť do vzťahu. Práve tie sú však dôležité pri našom psychickom raste a vývoji. Vzťahy nás formujú, a vďaka nim lepšie spoznávame samých seba. Neraz stojíme pred problémom a musíme na sebe niečo zmeniť.

Niekedy je to zaujatosť samým sebou, porovnávanie sa s inými alebo workoholizmus. Nikto nie je dokonalý. Ak však na seba sústavne pracujeme, nič nie je problém. Je však často náročné byť objektívny sám k sebe. Práve v tom vám pomôže náš test.
Tak teda, čo ste videli ako prvé na obrázku?

Postava, ktorá sa naťahuje pre ovocie:
Ak ste si ako prvé všimli postavu umiestnenú v strede obrázku, ktorá sa naťahuje pre ovocie, tak ste človek, ktorý odmalička vie, kým chce byť. Vaša práca je pre vás dôležitá, a robíte všetko pre to, aby ste si splnili svoj sen. Ste cieľavedomý, ambiciózny a usilovný. Tento postoj k životu je fajn, ale nezabúdajte na to, že práca nie je všetko. Každý človek potrebuje priateľov, a taktiež každý raz zatúži s niekým zostarnúť.

Matka a dieťa: 
Keď ste si ako prvé všimli jednu menšiu a jednu väčšiu tvár, ktoré sa nežne nakláňajú k sebe, tak ste človek, pre ktorého je rodina všetko. Rodinu staviate na prvé miesto vo svojom rebríčku hodnôt. Dávajte si ale pozor na to, aby ste nezabudli sám na seba. Skúste sa viac zamerať na osobný rozvoj a na svoje sny. Nebojte sa povedať „nie“. Vo vzťahoch treba udržiavať rovnováhu, a uvidíte, že keď budete trošku myslieť aj na seba, prospeje to.

Mužská tvár: 
Hneď vám udrela do očí mužská tvár skrytá v korune stromu? Znamená to, že ste introvert a máte radšej, keď môžete sociálnu interakciu pozorovať z bezpečnej vzdialenosti. Je to spôsobené vašou plachosťou a strachom z neúspechu alebo odmietnutia. Vyhovuje vám, keď sa nemusíte zapájať do ničoho kolektívneho a zdieľať svoje vnútro. Môže sa stať, že od seba vedomky alebo nevedomky odstrkujete ľudí. Dávajte si na to pozor, nikto nechce skončiť úplne sám. Nemusíte mať veľa priateľov, stačí pár, ktorým budete úplne veriť.

Letiace vtáky:
Nenápadné, maličké vtáky si na prvý pohľad všimne len málo ľudí. Ak patríte medzi nich, ste pravdepodobne osoba, ktorá má hlavu v oblakoch. Ste veľmi kreatívny a máte svojský prístup k životu. Veľmi dobre si tieto črty svojej osobnosti uvedomujete a nechcete sa ich vzdať. Bolo by však dobré, popracovať na triezvom pohľade na svet. Prílišné idealizovanie vám niekedy môže uškodiť.

Pokojná tvár:
Všimli ste si svetlú tvár na spodnej časti obrázka, ktorá kopíruje líniu mora? Potom ste človek, ktorý vždy myslí dopredu. Radi máte veci pod kontrolou a chcete, aby bolo všetko podľa vás. Tento postoj k životu je super, ale tiež si dávajte pozor. Vzťahy nemožno predvídať a nikdy nemôžete vedieť, ako ktorý skončí. Nezabúdajte, že najkrajšie veci sú tie, ktoré sú spontánne.

ZDROJ: yourtango.com

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com