Pravdivý príbeh! Bál sa, že pes jeho manželky ublíži jeho dcére. To, čo sa stalo potom, ho úplne zmenilo

Zdieľajte článok na

Niekedy je ťažké udržať na uzde predsudky voči človeku, a čo potom voči psovi. Presne takto sa cítil Greg, keď spoznal psa svojej ženy, Zacka, miešanca Pit Bulla s labradorom.

Ani pes ho nijak nemal rád. Toto je príbeh Grega, ktorý krásne ukazuje, ako môžu okolnosti zmeniť srdce človeka i psa. Radšej si vezmite balíček vreckoviek, tento príbeh je naozajstný dojemný!

Moja žena a ja sme boli majiteľmi dvoch psov, ktoré sme mali, než sme sa zoznámili. Jej pes bol miešanec Pit Bulla a Labradora a volal sa Zack. Nenávidel ma. Keď sa nám narodila dcéra, povedal som svojej žene: „Ak len zavrčí na dieťa, tak poletí!“ Priviezli sme našu dcéru domov v autosedačke a obaja psi ju oňuchal a olízali, vrtiace pri tom chvosty. Musel som Zacka od nej odtiahnuť, pretože ju nechcel prestať lízať. Zack sa okamžite stal ochrancom mojej dcéry, a keď ležala na deke na podlahe, musel na nej neustále držať jednu labku.

Zack moju dcéru veľmi miloval, a keď trochu vyrástla, vždy ju sprevádzal do postieľky a potom s ňou pri nej spal. Nejako vždy vedel, kedy je čas ísť hore, a tak na ňu čakal dole pod schodmi a nasledoval ju do postele. Jedného dňa Zacka otrávili hlúpe deti zo susedstva. Prežili sme vtedy jeden z najhorších dní nášho života. Sledujúc, ako sa s ním naša dcéra lúči, keď ležal na podlahe v kuchyni, my sme so ženou plakali. V 8:00 večer, moja dcéra prišla ku schodom, aby sa vydala do postele. V tomto okamihu sme si všetci traja uvedomili, čo sa stane. Po 5 rokoch tam naraz nebol Zack, ktorý by ju odprevadil hore. Pozrela sa na svoju matku a na mňa s vystrašeným a panickým výrazom na tvári. Keď tu zrazu môj pes, ktorý tiež veľmi miloval moju dcéru, ale nemal o ňu taký záujem ako Zack, vstal, prešiel k nej a štuchol ju hlavou. Položil labu na schod a pozrel sa na ňu. Išli spolu hore do postele a moja dcéra ho pevne držala za krk.  Ďalších 6 rokov, kým nezomrel, na ňu Sam každý večer čakal na schodoch.

ONLINE NABYTOK:

onlinenabytok


Zdieľajte článok na

You Might Also Like